Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha? félárva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha? félárva lennél, s kapnál árvaellátást ha felmondasz a munkahelyeden s egyetemre mész, kb. annyit mint addig a fizetésed volt, de a barátnőd azt mondaná, ne menj egyetemre, mert akkor addig nem lesz pénz. Beavatnád, vagy emiatt inkább

Figyelt kérdés
szakítanál?
2020. jún. 19. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen keveset jelent neked ez a lány?
2020. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
93%
Szakítsatok. De komolyan. Nálad jobbat érdemel. Ha ennyire alap szinten nem avatod be a terveidbe, hogy miből fogtok megélni, vagy ennyire pénzéhesnek látod, akkor ez szexkapcsolatnak is gyenge.
2020. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok. Nem értem a kérdést, ezt miért nem lehet elmondani?
2020. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:
"Ilyen keveset jelent neked ez a lány?" Ilyen lány mégis mennyit ér?
2020. jún. 19. 22:03
 5/85 A kérdező kommentje:
"ezt miért nem lehet elmondani?" Pl. mert a szavamba vág amikor ép beavatom a terveimbe? S azzal amivel a szavamba vág azt jelenti ki hogy a pénzért van velem, vagyis nem a barátnőm. Onnantol viszont már nem csak azért nem kell neki elmondani, mert nem érdekli, hisz a szavamba vágott, hanem azért is, mert kiderult, nem a barátnőm, hanem csak egy nő aki fejőstehénnek nézett.
2020. jún. 19. 22:06
 6/85 anonim ***** válasza:
94%

Te tartottad el eddig a nőt?

Tudtommal a félárvasági nem egy nagy összeg (legalábbis ha ennyiért dolgoztál heti 40 órában, akkor garantáltan nem a pénzedért van veled).

2020. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
31%

Bocs, de akit le akar beszélni a párja a tanulásról, azért nem kár.

Én dobnam a csajt gondolkodás nélkül.


N

2020. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
35%

#7-nek van igaza. Nem is értem azokat, akik a lányt védik. Le akarja beszélni az egyetemről, mert fél, hogy nem lesz kin élősködnie.

#6 akármilyen kevés az a pénz, ezek szerint a csaj megcsapolja és ezért képes lenne elszúrni a srác jövőjét.

2020. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
88%

El tudom képzelni, hogy eddig milyen luxus élete lehetett melletted, amiről most nem akar lemondani. 😂

Inkább attól fél, eddig csak részben ő tartott el, most meg négy évig teljesen neki kell. Oka lehet, ha egyből felcsattan, és ez az első félelme, hogy nélkülözni fogtok. Gondolom, volt már pár nyerő ötleted, ami csak vitte a pénzt.

2020. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
86%

#8 én is egyetemista vagyok, munka mellett.

Én is hitetlenkednék, ha a párom benyögné, hogy otthagyná a mostani munkáját és inkább egyetemre menne, mert szerinte havi 50-60 ezer bőven elegendő. Ha albérletben laknánk, akkor konkrétan én tartanám el (kérdés mekkora sikerrel... de 3-4 évig biztos). Nem gondolod azt, hogy előtte illene megbeszélni a másik féllel, hogy "régi vágyam egyetemre menni, szerinted hogyan tudnánk megoldani?"

De ez valószínűleg úgy nézett ki, hogy "Drágám, otthagyom a munkahelyemet és egyetemre megyek inkább"

Alapvetően azt vallom, hogy akiket sajnos nem támogatnak a szülei ebben, az csak úgy vágjon bele, hogy tudja is "finanszírozni" a dolgot, akár külön munkával. Ha albérletben élnek, akkor kb a pasi élősködne a csajon évekig, úgy, hogy ennyire negatívan tekint rá.

2020. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!