Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme komoly kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme komoly kapcsolatra törekedni, mikor alig látni boldog párokat manapság?

Figyelt kérdés

Sokan gyereket is manapság csak a CSOK miatt vállalnak, amit egy elég undorító dolognak tartok, de hadd ne én ítélkezzek, majd megítéli az Isten..:))


Akiket ismerek párok, ők folyton csak veszekednek, tele vannak elfolytott indulatokkal, sok férfi meg az alkoholba menekül ha már végképp nem bírja tovább. Akkor mi olyan igazán jó dolog ebben?



2020. jún. 20. 12:52
1 2
 1/20 Lachesys ***** válasza:
96%
az hogy vannak jó kapcsolatok is. arról nem a kapcsolat intézménye tehet hogy sokan hülyék, meg sinylodnek egy nem megfelelő társ mellett.
2020. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Hát én nem sok ilyet látok már bocs. Biztos akad ilyen is, de ez a jóval ritkább szerintem.
2020. jún. 20. 12:58
 3/20 Lachesys ***** válasza:
96%
én meg eleg sokat. de igazabol nem teljesen mindegy hogy mennyit látsz? a lényeg hogy a TIÉD milyen. azt pedig te irányítod. ha rossz pedig ki lehet lépni.
2020. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Ki törekszik kapcsolatra? 36 vagyok és 3 éve senkim, sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok.
2020. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A legtöbb háazsság is ritka ami jól működik akár 10-15 év után is. A legtöbb ilyen házasságban mindkét fél félremegy már. Társkereső oldalak is sok olyan 30-as 40-es nőkkel vannak tele, akik házasságban élnek és amellett keresnek partnert. Én már sok ilyennel beszéltem, de akkor miért vannak még együtt? Gondolom a pénz miatt elsősorban.
2020. jún. 20. 13:01
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ritka, de van ilyen, és számomra az az elmúlt időszak egyik "tanulsága", hogy addig jó, amíg nem látsz közelről, belülről is egyet. Addig könnyebben viseled, hogy neked nincs; úgy vagy vele, hogy nem is baj, ha kimaradsz a sok sz..ból. De amikor szembesülsz egy ritka kivétellel, amikor belelátsz elég rendesen, és ahelyett, hogy az jönne le, hogy "ja, ez sem olyan jó ám valójában", egyre jobban tetszik, amit látsz, akkor nagyon tud fájni, hogy neked ez nem jön össze. Főleg ha egyszerű, átlagos emberekről van szó, tehát még csak azt sem mondhatod, hogy persze, hogy nekik sikerült, amikor ők olyan fantasztikusak és különlegesek...
2020. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A CSOK-ot nehéz igényelni, sok a feltétel, aminek nagyon kevesen tudnak megfelelni. A CSOK helyett a Baba váró hitel miatt vállalnak sokan, ezzel akarják megnövelni a házasságokat is, mivel ez az egyik feltétele, valamint ha valaki csinál 3 gyereket a hitelt teljes egészében eltörlik, nem kell kifizetni azt a 10 milliót, amit felvették. :D


Amúgy én is sok boldogtalan kapcsolatot ismerek, de akad néhány normálisnak mondható is.

2020. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Nekem annyi kapcsolatom, házasságom volt, hogy én már elfáradtam ebben a kapcsolatosdiban. Nem is szeretnék újat évek óta.
2020. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7%
jogos, nem kell kapcsolat. Majd 45 évesen, ha lenyugodtam elveszek egy 25 éves nőt.
2020. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Az az igazság, hogy a házasság intézménye, mint olyan kezd egyre jobban elavulni. 2020-at írunk, az emberek gondolkodása az utóbbi párszáz év alatt nagyon megváltozott. Jóléti társadalmakban nem feltétlenül vanna kegymásra szorulva, ott az internet, a szexkapcsolatok lehetősége, stb. Mindenhonnan folyik az, hogy neked jár a legjobb, valósítsd meg az álmaidat és önmagad. Nem véletlenül van annyi megcsalás, válás. Huszonévesen a társadalmi nyomás miatt megházasodnak, ekkor még hat az újdonság varázsa. Aztán amikor jön a feketeleves, hogy a házasságnak meg a gyereknevelésnek bőven van árnyoldala, erre nincsenek felkészülve, és rámondják, hogy ha sz.r, menni kell tovább, mert jár a tökéletes.


Húgom és köztem van 7 év korkülönbség. Örülök, hogy anno láttam, milyen volt felnevelni, még én is besegítettem. Annak ellenére, hogy nem volt még barátnőm sem, többet tudok a gyereknevelés nehézségeiről, mint a sok nagyszájú , beképzelt "tökéletes" nő. 30f

2020. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!