Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti is megsértödnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is megsértödnétek, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátommal pár éve vagyunk együtt. Az én érzéseim már nem a régiek, lehet ezért is nem vagyok már annyira elnézö vele. Próbálom úgymond visszahozni a lángot, de ö olyanokkal viccel, például én látok egy szép ruhát, megjegyzem, hogy milyen elegáns, nem? Erre ö válaszol, hogy Igen, de nem mintha te tudnál bármit is az ilyenekröl. (Hahaha). Vagy éppen telefonon beszélünk, megkérdezi tölem, hogy mondta-e ma már valaki, hogy szép vagyok? Elöször örültem neki, de közbeszólt, hogy nem, válaszoljak hogy igen, vagy nem. Mondtam hogy ma még nem. Erre ö: Hát akkor próbálkozz tovább hahaha. Persze ebböl is veszekedés lett, hogy én nem értem a viccet, hiába mondtam hogy nekem az nem vicces ha a saját barátom megaláz. Nem tinédzserek vagyunk már, 30+ évesek. Plusz ‘poén’, az 1 éves évfordulónk után épp a családomtól kaptam egy gyürüt, hogy emlékezzek majd rájuk. Átküldtem a képet a barátomnak, aki visszaírt késöbb, hogy köszöni nekem a képet, mert így olyan jót nevetett: A képet továbbította egy haverjának azzal a szöveggel, hogy eljegyzett (épp április elseje volt), a haverja pedig elhitte, és meglepödött rajta, neki pedig ez lett az év vicce. Én úgy érzem ez sértö, de szerinte én mindent túlreagálok, és nem értem a vicceket.

#Sértö vicc
2020. jún. 21. 02:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Szivat.

Hát, akinek ilyen barátja van, nincs szüksége ellenségre.

2020. jún. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
ez tipikus bántalmazó viselkedés. Először lejárat téged, utána pedig az egészet rád hárítja azzal, hogy túlreagálod. Menekülj, amíg tudsz, mert az ilyen finoman szólva nem lesz jobb.
2020. jún. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Így a leírás alapján nehéz eldönteni, talán tényleg csak viccel és nem akar megbántani, viszont ha neked rosszul esik és szóvá is tetted, akkor tényleg nem túl szép, hogy tovább folytatja ezt a heccelést. Szóval igen, megsértődnék, ha többszöri figyelmeztetés után is ezt tenné, viszont mint írtad, az érzések már nem a régiek, inkább emmiatt kéne elgondolkodni, hogy érdemes-e folytatni, nem pedig a viccelődései miatt. Ha szeretnéd igazán, talán nem vennéd így magadra vagy jobban próbálnál nem törődni ezzel. Ha nem túl hosszú ideje vagytok együtt, szerintem érdemesebb tovább állni.
2020. jún. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez a viselkedés tahóság, én elítélem, de tuti ha nem hagyná abba, én is keményen beszólogatnék.


"-Jó az időérzéked?

-Aha.

-Akkor miért mentél el tegnap olyan gyorsan?"


"-Értesz a kézi munkákhoz?

Ha "Igen" akkor magamon nem vettem észre, ha "Nem" akkor "Észrevettem tegnap".


Bocs korán van, lehet nem a legütősebbek, de ilyesmik 😀 Vágj vissza, és ha nem tetszik neki, mond, hogy túlreagálja.

Viszont azt most mondom, hogy ebből szakítás lesz. Nem csak a viccek, az elhidegülés miatt is. És szerintem neked ez jobban használna.

2020. jún. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

En alapvetoen nem, mert mi is folyton szivatjuk egymast ilyesmikkel, de megvannak ezeknek az ellentetei is, amikor nem viccelunk, hanem komolyan megdicserjuk a masikat.

Viszont ha valakinek nem poen valami, azt fel kene fogni es nem viccelodni vele. Vagy legalabb visszavenni, ha csak a szivatas mennyisege zavaro. Viszont az eltero humorerzek szerintem mar alapjaraton is problemakat okoz a kapcsolatban.

2020. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Huh hasonló a barátom csak ő nem ilyen dolgokban vicceskedik . A barátod szerintem nem bántásból mondja ezeket,hanem mert tényleg azt hiszi,hogy vicces. Ilyenkor szólni kell,hogy ez nem vicces drágám,ez nagyon bántó, talán nem találsz szépnek?nincs jó ízlésem? stb..beszélni kell vele és mindig mondani,ha bunkó talán fel fogja fogni. Ha nem akkor útjára kell engedni mert hosszútávon ez elviselhetetlen.


Én is először arra gyanakodtam a baártomnál,hogy csak nem egy nárci aki el akar nyomni?? De aztán ahogy egyre jobban megismertem,nem ő tényleg ilyen mindenkivel,próbál poénkodni,viccelgetni,megállás nélkül. Szerencsére ő inkább ilyen dedós,gyerekes dolgokkal poénkodik és nem az én külsőmmel,személyiségemmel, Amikor volt erre példa 2-3x akkor mindig szóltam neki,hogy ezt ne csinálja,nagyon bántó,megalázó stb. Ő meg áltlaában elnézést is kér.

2020. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem reagálod túl, dobd ki ezt a tahót. Lehet, hogy "csak viccel" de közben megbánt vele és ez rendszeres. Kinek kéne egy ilyen pasi? Nekem biztosan nem, és szerintem te sem erre vágysz.
2020. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha a barátod akkor tudnia kéne, hogy jól, vagy rosszul kezeled-e az ilyen "poénokat". Mivel egyértelműen rosszul, ezért baromi taplóság, hogy ilyenekkel jön elő állandóan, mert így nem veled szeretne nevetni, hanem csak kigúnyol, hogy saját maágt szórakoztassa.
2020. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Jó nagy bunkó a palid.
2020. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Ez a csóvó tök szefós, bmg! :D

És a humora is egy szar.

2020. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!