Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már orvosi értelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már orvosi értelemben kórosnak mondható?

Figyelt kérdés

A férjemnek meglehetősen furcsa viselkedésformái vannak.


Például ma Apák Napja van.

Felhívtam édesapámat és köszöntöttem.

Ugyanezt teszem Anyák Napján édesanyám esetében.

Amikor születésnap van, felköszöntöm az ünnepeltet.

Karácsonykor a szokásos fa állítás, ajándékozás.

Nőnapon jó esetben a nőket ünnepeljük.


A férjem álláspontja ma is az volt, amikor felköszöntöttem édesapámat, hogy minek ez, hülyeség, kommunista ünnep.

A felsorolt többi ünnep is szerinte felesleges.

A születésnapomon nem köszöntött fel, de azóta igen, amikor közöltem vele, hogy akik felhívnak telefonon, azért teszik, mert születésnapom van.

A karácsony szerinte szintén hülyeség.


Mivel saját vállalkozásunk van, az irodánkba kitett egy kommunistákat gyalázó kiírást. Mivel ez nem a munkánkhoz tartozik, leszakítottam onnét és alapból olyan kiírásokat teszek ki, melyek fontosak a saját munkánk szempontjából.


Van egy régi havernője, aki néha felhívja telefonon. Amikor én beszélek és én férfi haverommal, nem igazán tetszik neki.


Hónapokig nem fürdik, nem tisztálkodik.


Van, hogy jól leissza magát és ilyenkor se lát-se hall, összeokádja a lakást.


Hazudozik össze-vissza: pl. hogy orvos, kreált magának egy orvosi diplomát, melyet bekeretezett és ezt is szintén kitette az irodába a falra.


Nemrég tanfolyamra jártam; megbeszéltük, hogy ez lefoglal engem, erre számítson. Nos, ezt sem bírta elviselni és szekált, hogy foglalkozzak vele, amikor online az előadásra figyeltem, illetve amikor tanultam.


Az kétségtelen, hogy nem maradok vele, de mindez, melyeket leírtam, vajon a szó szoros értelmében pszichiátriai eset?



2020. jún. 21. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy súlyosan kóros eset, amely mielőbb kezelésre szorul. Ha még mindig szereted, és mellette állsz, sokat segíthetsz a gyógyulásában, feltéve, ha ő is hajlandó elismerni a betegségét és tenni is ellene.
2020. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hónapokig nem fürdik, nem tisztálkodik." Önálló életvitelre alkalmatlan.

"Van, hogy jól leissza magát és ilyenkor se lát-se hall, összeokádja a lakást." Az alkoholizmus betegség.

"Hazudozik össze-vissza: pl. hogy orvos, kreált magának egy orvosi diplomát, melyet bekeretezett és ezt is szintén kitette az irodába a falra." Ez büntetendő is.


Valószínűsítem, hogy kóros.

2020. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kérdés. Igen, kóros, orvosi értelemben is. Csak azt nem értem, ez miért nem érdekelt akkor, mielőtt hozzámentél? Kevés olyan pszichiátriai kórképet ismerek, ami csak úgy hipp-hopp előugrik a semmiből egy felnőtt embernél.
2020. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

"Hónapokig nem fürdik, nem tisztálkodik.



Van, hogy jól leissza magát és ilyenkor se lát-se hall, összeokádja a lakást."


Ezek igen!

2020. jún. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hazudozik össze-vissza: pl. hogy orvos, kreált magának egy orvosi diplomát, melyet bekeretezett és ezt is szintén kitette az irodába a falra."


????....

2020. jún. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de menekülnék. Ijesztő :(
2020. jún. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az a férfi, aki a lánya arcát savval öntötte le a buszmegállóban is így kezdte... Én a helyedben költöznék és úgy, hogy ne tudja hova.
2020. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Koltozz ismeretlen helyre es minden elerhetoseged csereld le.

Szabadulj meg ettol a piocatol. Majd az anyja gondozza,omiatta lett ilyen hulye.

N/40

2020. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Amikor még nem voltunk házasok, csak randiztunk, nem volt ilyen!


Most az általa régi havernőnek mond olyanokat, amelyeket nekem is mondott anno a megismerkedésünkkor, illetve mindenki másnak, melyek persze nem igazak. :-(

2020. jún. 22. 13:50
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Mikor derültek ki számodra, hogy nem igazak, amiket az ismerkedésetekkor mondott?
2020. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!