Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kiabál rögtön és támad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kiabál rögtön és támad?

Figyelt kérdés

akkor ha a fogyásról van szó. Eleinte próbáltam szépen majd kicsit nyíltabban jelezni és támogatni. De semmi. Ő az a típus aki képes mindenféle port tapaszt stb kipróbálni csak ne kelljen mozogni.


Mondtam h a táplálkozásra figyeljen főként. Későig dolgozik (10ig) ezért vacsizni utána szokott. Mikor mondtam ezeket akkor kiabálni kezdett h most se eszik hagyjam a kajával ő nem tud fogyni ( pedig régen sikerült).


2020. jún. 22. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért kiabál, mert beleszólsz erőszakosan az életébe. Az ő gondja, neki kell megoldania. Ezt pedig csak akkor tudja, ha belül is felkészült rá. Úgy látszik, ez még nem jött el. Hiába tartsz neki prédikációt, csak felcseszed vele.
2020. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Én is régebben írtam ide a fogyókúra rovatba, de leszoktam róla.

Mikor segítő szándékkal megírtam, hogy az az étel amit esznek hizlaló, nem egészséges, akkor is volt minden kifogás és lepontozás.

Ameddig ő sem szánta el magát, addig nem lesz változás.

2020. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ki kell hajítani a francba, ha ennyire tuskó.
2020. jún. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiröl van szo? Milyen kapcsolatban álltok? Igy ahogy leirtad érthetetlen!
2020. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nezessetek meg a pajzsmirigyet. Regen en is nagyon gyorsan tudtam fogyni, ilyen 7kg/ho lement, ha nagyon odaraktam magam. Mostmar nehez, 3 honap alatt 2 kg...

Lehet nala is van valami ilyesmi gond.

2020. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha hulla fáradtan érnék haza a melóból, este 10 után, és még zabálni sem hagynál...lehet, hogy eljárna a kezem.
2020. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h evés közben szóltam neki. Ő a barátnőm. A gond az hogy úgy kell elrángatni orvoshoz is totál nem érdekli az egészsége inkább vesz be gyógyszert
2020. jún. 22. 09:44
 8/9 A kérdező kommentje:
5ös. A lelet egy kis eltérést mutatott p.mirigy kapcsán. Erre azt mondta ha anyud viszi vissza a leletet írasson vlmit rá. - nem az h akkor szabi és elmegyek én a dokihoz
2020. jún. 22. 09:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a délutános munkarend, ami mellett kb borítékolható a hízás kb mindenkinél sajnos. Nem gondolt még rá, hogy másik munka után néz, ami normál nappalos műszak?
2020. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!