Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak van egy nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van egy nagyon jó barátja, aki nő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párom és én lassan 5 éve vagyunk együtt. Még mielőtt megismerkedtünk volna, megszakadt a kapcsolata ezzel a bizonyos baráttal, de most újra találkozgatnak. Legtöbbször nem is a nő keresi őt, hanem fordítva. Ami még dob a sztorin, hogy elvileg ez a barát régebben többet is szeretett volna a páromtól, bár ez lehet, csak pletyka. A csajról nem tudok sokat, de őszintén szólva, sosem volt szimpatikus.

22N 22F



2020. jún. 24. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd el a srácot! Jobbat érdemel nálad.
2020. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Legyél résen, mert az ördög nem alszik.
2020. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha fiú barátja lenne, akkor meg homokos lenne, mi?
2020. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Mit tudsz tenni?

1 Eltiltod tőle, bár ez esetben számíthatsz arra is, hogy netán ennyi volt a kapcsolatotoknak.

2 Szépen nyugton maradsz, és kivárod, míg ki nem tudódik, hogy baxni járnak össze, vagy az is lehet, hogy nem tudódik ki ilyen, mert nem így van, vagy mert egyszerűen nem tudódik ki, mert jól titkolják a dolgot.

3 Esetleg megpróbálod megbeszélni vele, hogy mit érzel ezzel kapcsolatban stb.

2020. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A megbeszélős verzió már megvolt. Mondtam neki, hogy nekem ez kicsit kellemetlen így. Nem azzal van a baj, hogy benne nem bízok, csak a nőt nem ismerem, és amiket hallottam róla másoktól, az sem éppen megnyugtató. Közös barátaink is vannak, férfiak és nők vegyesen, nem az az aggodalmam oka, hogy az illető nő, hanem az, hogy nem ismerem.
2020. jún. 24. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
És erre nem az volt a reakció, hogy akkor bemutat neki?
2020. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Neked van hímnemű barátod kérdező?
2020. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Vannak hímnemű barátaim, de őket ismeri a párom is, sőt jóban is van velük.

És igen, még nem került sor arra, hogy ő ezt a barátját bemutassa nekem.

2020. jún. 24. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Öt éve együtt vagytok, tehát kb 17 évesen jöttetek össze.

De ő már azelőtt hogy ti összejöttetek se találkozgatott vele. Tehát kb egy olyan ember miatt aggódsz akivel gyerek/kamasz korában volt jóban utoljára és kamasz korában akart tőle valamot a csaj.


Bocs de én ezt egy kicsit nevetségesnek tartom. Azért ebben a korosztályban (tudom, mert en is hasonló korú vagyok) az az 5-6-7 év elég sok, mármint úgy értve sok hogy 15-16 és 22 eves kora között elég sokat változik az ember. És többnyire baromira nem ugyanazok a preferenciák, elkepzelések, gondolkodásmód 20-on x évesen mint kamaszkorban. Tehát ha még anno kamaszkorában akart is tőle valamit a csaj, nem jelenti azt hogy most felnőtt(ebb) fejjel akarna. Legalábbis én ha visszagondolok milyen voltam 15 évesen és mit akartam akkor meg mit akarok most és milyen vagyok most akkor elég nagy különbségeket tapasztalok.


De minden esetre ne hisztizz meg féltékenykedj mert azzal könnyen elvágod magad a kapcsolatban. Mondd a párodnak hogy mutassa be a csajt, szíveseb megismernéd, lógjatok együtt 3-an. Ha jobban ismered akkor azért jobban le is tudod szűrni hogy van-e valami gáz vagy nincs. De egyenlőre no para mert ezzel nem segítesz magadon.

2020. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!