Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tartod okosnak a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod okosnak a párod?

Figyelt kérdés
Az én páromat nem tartom annak. Más akit jól ismerek annyira jól szervezi a dolgait és csinálja, menedzseli az életét; az én páromnak ez nem megy és óvodás szinten kell neki néha elmagyarázni.
2020. jún. 25. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Én nem értelmi fogyatékos valakivel élek együtt, képes az önálló életre is, emellett kifehjezetten értelmes - en´lkül nem is lennék vele, mert nekem is sok témáról vannak komolyabb ismereteim, egy buta emberrel nem tudnék miröl beszélgetni sem, együttélni vele meg végképp.
2020. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
*enélkül
2020. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Volt olyan párom, akit mérföldekkel okosabbnak tartottam és volt olyan, akit nagyon nem.
2020. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Okosnak, talpraesettnek és intelligensnek tartom. Ha nem így lenne, akkor nem lennénk együtt, nekem ezek nagyon fontos tulajdonságok, nem csak párkapcsolatban, hanem még haveri kapcsolatokban is.
2020. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%

Nagyon. Amellett hogy mérnök, tájékozott a világban, és a szakmájától messze álló témákban is jártas, állandóan új dolgokat tud nekem mesélni.

Amellett hogy nagy lexikális tudása van, a gyakorlatias világban szerzett tudása is lenyűgöz. Azaz, a ház körül, a járműveknél, szerelés közben, évek után is ámulatba ejt, hogy ő, a két kezével, mennyi mindent meg tud csinálni.

Csodálom, tisztelem, és felnézek rá. Szeretem hogy társaságban, a megnyerő személyisége mellett, az értelmével is tekintélyt parancsol.

2020. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Felnézek rá szakmailag is és emberileg is. Nála csodálatosabb emberrel még nem találkoztam.
2020. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem szempont volt, hogy minimum egy szinten legyünk intellektusban, és ez bőven össze is jött. Sok mindenben okosabb nálam (nem is kicsit), persze más területeken meg én vagyok erősebb, kiegészítjük egymást. De az alap intelligenciája, ami a mindennapi élet szervezését, tervezését lefedi, az pont egy erős oldala, amiben tökéletesen partner tudok lenni. Ha nem így lenne, ha úgy érezném, ahogyan te írsz a párodról, akkor nem lennék vele együtt.
2020. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sajnos túl okos.
2020. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%
Várható volt az eredmény. Az exekkel kapcsolatban a válaszok többsége negatív. Az aktuális párral kapcsolatban pozitív. Ez ilyen, elfogult a legtöbb ember.
2020. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Okos és talpraesett. Bár nagyon sok területen nem túl tájékozott, szerencsére én pont azokon igen. Annyi, hogy míg én folyamatosan képzem magam, ő abból él amit anno megtanult. Nem olvas, nem szerez új ismereteket. Így eléggé megnőtt az intellektuális különbség köztünk. További különbség, hogy ő nagyon lassú mindenben, én meg olajozottan gondolkodom és könnyen párhuzamosítom a teendőimet.
2020. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!