Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít a barátom?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon idegesít a barátom. nem tudom megmondani mi az oka...pl tegnap azt mondta,hogy jaj ha nem találkozunk menjek el barátnőzni addig,meg aldujak náluk... engem ez úg yfelidegeített ,hogy mit akarja beosztani az időmet,hogy mit csinlájak addig amíg nem tlaálkozunk. Amúgy se mvagyok az a barinőknől alvós ezt is tudja. Örülök,hogy otthon lehetek nyugiban és ha talizok is valkivel nekem bőven elég 2-3 óra vele.

Ma azzal idegesített fel,hogy azt mondta kísérjem el megint őt a több órás bevásárlós körútjára és cserébe vesz nekem majd egy gömb fagyit. Nem is szeretem a fagyit,mondtam köszi ,de nem kell. Erre kiakadt,hogy mi az hogy nem kell. Alapból az idegesített fel,hogy a tök jó időben bevásárló központokba mászkálunk ahelyett,hogy pl elemnnénk biciklizni amit már több hete mondok neki...

Nem tudom,de akaratalnul mérges leszek rá és azt érzem jobbis ,hogy most nem tlaizunk pár napig...

Nem értem miért van ez nálam,pár napja még nagyon jól éreztem magam vele,lehet túl sok időt töltttünk együtt?


2020. jún. 25. 13:52
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
77%
Mert egy idegbeteg HP vagy. Vagy nem szereted, és benned, a te értelmi szinted befogadó-képességéhez képest bonyolult folyamatok zajlódnak le, amiket nem tudsz értelmezni. Vagy valami hormontermelő daganatod van, ami bizonyos hormonokat termel, és ezért vagy ilyen agresszív kismalac.
2020. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szereted őt egyáltalán???🤔
2020. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Engem azok szoktak idegesíteni ilyen kis semmiségek miatt, akiket nem akarom hogy itt legyen, azaz akiket nem kedvelek.
2020. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
"Egy gömb fagyit"😂😂😂 visítok
2020. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Mi a baj a fagyival ? én szeretem : - ( (ಥ⌣ಥ)

(ᵟຶ︵ ᵟຶ)

-""""""-.

.' '.

/ O O \

: ` :

| |

: .------. :

\ ' ' /

'. .'

2020. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Gömb fagyit. xDDDDDDD 23F Értitek Gömb fagyit. EZ nagyon jó!
2020. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gömb fagyi nekem is feldobta az estémet! :D

MIért nem mondod meg neki, hogy nem shoppingolni akarsz hanem bicózni?

2020. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki ennyire hisztis?

Semmiféle rossz szándék nem lehetett amögött, hogy a barátod azt mondta, menj át addig a barátnődhöz, gondolom csak jót akart és egy ötlet volt. Vagy hatalmas probléma az is, hogy veled akart vásárolni.

Soha ne legyen nagyobb gondod az életben.

Istenem, szegény srác.

2020. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!