Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem is szeret igazán a párom?

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk évek óta, sőt tavaly júliusban el is vett feleségül. Neki második házassága már középkorúak vagyunk. Nekem nem lehetett gyerekem neki felnőtt gyerekei vannak. Habár párom sok mindent megtett már értem, mégis azt érzem nem szeret igazán. Csak használ mindenre. Programokra, főzésre, szexre. stb. Ezt azért gondolom mert habár általában kedves velem és bizonyos dolgokban enged is nekem, ha menni kell valahova akkor semmilyen marasztalás nem hatja meg. Legyen ez egy autómosás, egy kinti munka, szüleihez vagy gyerekeihez menet. Hiába szeretnék én más programot nem enged. Ilyenkor kőszívűnek érzem őt, pedig amikor nincs dolga akkor nem ilyen. Lehetséges hogy már nem szeret igazán mert kapcsolatunk elején még jobban le tudtam beszélni arról amit én nem szerettem volna?
2020. jún. 25. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Akit szeretsz, annak a javát, előrejutását, boldogságát teszed önmagad fölött előbbre, ami nem egyenlő a mártírkofással, hanem egyszerűen örömöt okoz ha látod, hogy örül, sikerült örömet okoznod neki. Mindez hiányzik a társadból, sőt egoista módon birtokol téged. Ahogy írod: használ és valóban csak használ,kihasznál, elfogad, de nem szeret. Jól érzed.
2020. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem abszurd, hogy házasok vagytok de nem tudod, hogy szeret e?
2020. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom mert ha mennie kell (akar) valahova akkor nem tudom rábírni hogy inkább velem töltse az idejét. Azt mondja ezt meg kell hogy értsem hogy dolga van. Nekem az gyanús hogy párom nem érti az én érzéseimet. Hogy szeretném ha maradna velem és együtt töltenénk a napot.
2020. jún. 25. 17:04
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mért nem beszéled meg vele?
2020. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor mondtam már neki hogy szeretném ha nekem kedvezne.

Ő meg azt mondja értsem meg ha dolga van.

2020. jún. 25. 17:16
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
Pontosan erről írtam. Te értsd meg őt, az ő akaratát, miközben a te akaratod át van lépve, és érdektelen. Használ, mint egy kirakatbabát. Amikor unatkozik elővesz, amikor dolga van félre lök, és átlép. Ez nem kapcsolat, és nem házasság. Csak annak van mondva. Amelyik párkapcsolatban egoizmus van, ott nincs valódi kapcsolat, csak papír és a kettőjük közül dominánsabb fél érdeke.
2020. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Megijesztesz hatos. Ha igazad van akkor el rontom az életemet ha vele maradok. Azt még elfelejtettem írni olyankor ha dolga van nem mondja hogy ne menjek vele, mehetnék. Én nem nem akarok mert más programot szeretnék. Mindig azt hajtogatja az övé most fontos.
2020. jún. 25. 17:34
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

A tiéd mikor lesz fontos, erre rákérdeztél nála? Borítékolom a válaszát: majd, egyszer ha lesz rá ideje. Ez nem kapcsolat.

Viszont ha összeházasodtál vele, akkor felelősséget vállaltál érte és a felelősség nem annyi, hogy azt lerázod magadról. Az egy nagyon nagyon komoly kötelezettség. Azzal nem dobálózunk. Még akkor sem, ha te látod kárát.

2020. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem mész vele? Azért mert mást szeretnél? Kompromisszumot kéne kötni néha neked is és néha neki is.

Egyébként ha neked van dolgod akkor ő mit tesz? Megy veled? Hagyja hogy elvegezd? Vagy neked sosincs dolgod?

2020. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen azért nem megyek vele mert mást szeretnék. Én nem érzem jól magam mondjuk az autójavításnál vagy a gyerekeivel töltött idejében. A kettesben töltött időt szeretném vele. De vannak dolgaim hogyne. Azokat akkor csinálom meg ha nincs itthon a párom. Hogy aztán ha itthon van legyen időm rá. Ha én hívom ő jön velem, de én nem hívom csak olyan helyre, olyan dolgokat intézni ahol kettesben lehetünk. Hiszen akkor tudunk beszélgetni is egymással, plusz akkor párom rám figyel nem valaki másra.
2020. jún. 25. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!