Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek mindig meg kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mindig meg kell adni a tiszteletet, vagy lehet olyan helyzet, amikor beszólhatok neki?

Figyelt kérdés

Pl. ha elkezd hisztizni, nekem jön verekedni, mondhatom, hogy menjen a picsába, vagy akkor is úriembernek kell lenni?


A kérdést nem véletlenül tettem fel, érintett vagyok benne.


2020. jún. 25. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
nem nem kell, ha verekedni megy neked nyugodtan verd meg. Akkor kell úriembernek lenni ha ő is rendes nő módjára viselkedik. Ha neked megy és elkezd ütni rúgni, nyugodtan üss vissza de vigyázz, nagyobbat adj neki mert ő kezdte. Ez alap.
2020. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Nyilván, ha bánt, vagy verekedik, nem vagy köteles tisztelni senkit, bár szerintem egy jó ember ismérve az, ha a konfliktust is tudja méltósággal kezelni.

Nyilván nem egyszerű egyébként, és senki nem rója fel neked (én biztos nem), ha beszólsz valakinek, hogy menjen a picsába, ha az tényleg szándékosan megsért vagy bánt téged.

2020. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg nem tanácsos lesüllyedni a verekedés szintjére, akkor se, ha ő kezdi, egyedül önvédelemből jogos az erőszak. Viszont minden további nélkül elküldheted a picsába, az csak téged minősít, ha egy ilyen alja nővel együtt maradsz.
2020. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom elkepzelni a szitut, hogy egy ferfinek konkretan meg kell vernie egy not. Bar mi csak jatekbol szoktunk “verekedni” a parommal, de neki boven eleg lefognia a ket kezem es utana konkretan semmit nem tudok csinalni, barmennyire is teljes erobol probalkozom. Nyilvan rugdosni tudnek, de szerintem ilyen esetben siman le lehet a masikat vinni a foldre es ott tartani, ha annyira agressziv. Egy atlagos ferfinek egy atlagos no ellen boven van ennyi erofolenye.
2020. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
A vita elejét még csírájában kell elfojtani, hogy ne fajuljon idáig, de ahhoz, hogy ezt meg tudd tenni, bátran, őszintének is kell tudni lennie a hibás félnek. A hazudozás mindig a gyengék játéka.Az őszinteség meg mindig az erőseké.
2020. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Én senkivel nem beszelek úgy, hogy menj a pitsába. Ilyen proli alakokkal össze sem jonnék.
2020. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Játékosan húzni kell az agyukat, az mindig tetszik neki.😁
2020. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Nokent mondom, hogy uriember modjara rakd ki a szuret.
2020. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!