Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyire fontos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire fontos, hogy a párotok tud-e spórolni, vagy nem? Úgyértem, ha nem tud, az nagyon nagy tragédia? Ha pedig tud spórolni, az fontos jó tulajdonsága, vagy tök mellékes?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 17:46
A kérdező szavazást indított:
Én nem lennék együtt olyannal, aki herdálja a pénzt
Engem nem zavar, ha a párom képtelen spórolni
Engem kicsit zavarna, ha a párom nem tudna úgy spórolni, mint én, de nem szakítanék
48 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha semmit nem tesz félre, hanem csak hónapról hónapra él, akkor az egy olyan buta és felelőtlen jellemre vall, hogy össze sem jönnék vele.
2020. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Számomra mellékes. Kivéve ha zsugori, őket nem bírom elviselni. Nem hogy az élet bármely területén kapcsolatban lenni velük.
2020. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem kell neki kölcsönadni, akkor nekem mindegy.

A közöd kasszának úgyse vagyok a híve.

2020. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok hajlandó közös kasszán lenni senkivel, de így s idegesít, ha valaki olyan felelőtlen, hogy nem rak félre.
2020. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Nyilván a fizetésétől függ, mennyit és hogyan tud spórolni. Van az a fizetés, amit nem nehéz "elverni" az alapvető létszükségletekre. Viszont ha az a típus, akinek mindegy, mennyit keres, úgyis elveri, az gáz. Ez mentalitás kérdése már, nem fizetésé. Ha valakinek több bevétele származik és ugyanúgy elherdálja és ugyanúgy növeli a kiadásait és a végén ugyanúgy nem marad semmi, ha 200ból ha 400ból gazdálkodik az gáz és nem látnék vele stabil közös jövőt.
2020. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Kerdes, mi szamit sporolasnak? Mi megveszunk mindent, ami kell, de igy is van eleg felretett penzunk. 300 ezer forinttal tobb a bevetelunk jelenleg, mint amikor osszejottunk. Engem jobban zavarna, ha valaki nem arra torekedne, hogy olyan eletszinvonalon eljen, ahol nem kell azon gondolkodni, hogy megvegye-e X dolgot amit szeretne, vagy inkabb ne.
2020. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

fontos. Nem lenne hosszútávú dolog, ha nem kezelné a pénzt megfelelően.


F

2020. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon fontos, mert én aztán nagyon tudok bánni a pénzzel. Volt egy párom, aki ennek az ellenkezője volt, képtelen voltam vele hosszabb távra gondolkodni. Nem tudtam felnézni rá, egy lúzernek éreztem, mikor fizetés után 10 nappal nem volt egy vasa sem. Ugyanannyi pénz volt a kontóján kb. mint nekem, csak neki mínusszal kezdődött. Egy ilyennel nem lehet fejlődni, előre menni.
2020. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Számomra nagyon fontos egy kapcsolatban, hogy közel azonos legyen a pénzügyi kultúránk. Nem vállalnék fel olyan kapcsolatot akivel ez nem egyezik. Tehát nem lennék együtt olyannal, aki herdálja a pénzt.
2020. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik leggyakoribb konfliktusforras a penz.Az az idealis,ha mindket fel hasonloan gondolkodik a penzrol.Lehetnek mindketten konnyelmuek,legfeljebb soha nem jutnak egyrol a kettore,vagy lehetnek sz*rragok,es akkor egyutt kuporgatnak,igy senkinek nincs joga semmit a masik szemere vetni.
2020. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!