Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat, szakítás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, szakítás vagy kűzdjek tovább?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt viszont van egy nagy probléma, nagyon távol vagyunk egymástól De akkoriban egymásba szerettünk és azt mondtuk msnni fog,kibírjuk. Viszont ma megint összevesztünk, tavaly nyáron találkoztunk utoljára, és én ezt már nehezen bírom. Igazából nem is veszekedtünk ma,de nem jutottunk közös nevezőre. Én nem bírom már a távolságot,ő jobban birja és úgy érzem nem igazán ért meg engem. Ő érzelmileg sokkal erősebb nálam, van néhány szokása ami idegesít de emellett még el tudnék menni ha együtt lennénk,de ez így pokoli nehéz. Őszintén, már a szakításon is elgondolkodtam, hónapokkal ezelőtt majdnem szakítottunk... sok mindenben különbözünk,de úgy érzem ez megoldható lenne kevés távolság esetén. Talán egy év múlva tudnánk összeköltözni, vagy 2,addig meg ki tudja mikor tudunk találkozni. Viszont alapból nem beszél velem csúnyán, tisztel, szeret, sose emelt rám kezet vagyilyesmi de valahogy nem egyezünk.

2020. jún. 25. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem nevezném kapcsolatnak.
2020. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, és ha valami oknál fogva össze is kerülnétek, borítékolható a vége.Inkább előbb, mint utóbb.
2020. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen messze lakik? Ha tavaly nyar ota nem talalkoztatok es masfel eve vagytok egyutt az nagyon keves randi. Min vesztek ossze? Megnyilvanul egyaltalan valamiben, hogy szeret?
2020. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Több ezer km-ről van szó. Igazából mostanába nem veszekedtünk, de a feszültséget az okozza,hogy nem tudunk találkozni,messze van, bla bla. A szeretet megnyilvánul, igaz hogy nehezen mutatja ki, de igyekszik, a dolog ezencrészével nincs is problémam.
2020. jún. 25. 19:33
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Ez valami trollkodás?


Valóban van olyan, aki ezt kapcsolatnak hiszi???

2020. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Savlekotő ***** válasza:
77%
Ő tudja hogy azt hiszed van vmi köztetek,egyszer dugtatok talán mikor erre járt az nem kapcsi..
2020. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Savlekotő ***** válasza:
54%
Tavaly nyár óta nem volt találkozás,szerintem szakitott de még neked nem esett le,lol majd mikor megleped és rég mással él leeshet..
2020. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó, csak hogy tisztázzunk pár dolgot, lehet nem volt túl kifejtett a kérdésem.Szóval a kapcsolatunk elég közeli, nem "egyszer járt itt aztán dugtunk egyet" háromszor találkoztunk és minden alkalomkor 2 hónapot töltöttünk együtt. Ha távol vagyunk akkor minden nap beszélünk videóhívásban 2 órát minimum, megbízunk amúgy egymásban. Szeretem, hogy az emberek ennyire előítéletesek valakinek a kapcsolatával holott nem is tudják a részleteket, bár nem írtam le de akkor is.
2020. jún. 25. 20:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Megtennéd,hogy megírod hova valósi a párod, mert nagyon gyanús, hogy kétlaki életet él. Nem előítéletesek vagyunk, csak kívülről a helyzet sokkal tisztábban látszik. Te vagy az aki ragaszkodsz ehhez a kapcsolathoz, ezt valószínüleg csak te akarod ennyire, ő meg nem tud "ellenállni", de ez nem komoly a részéről, csak jól esik neki a rajongásod.

Ha szerinted a szeretete abban nyilvánul meg, hogy kimondja neked a bűvös szót "szeretlek" és 2 órát videóhívasban beszélgettek, akkor el kell, hogy szomorítsalak, ő hiteget téged. És ezt vegyed úgy, hogy nem rossz indulatból írom, hanem inkább ki szeretném nyitni a szemed.

2020. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked köszönöm a válaszod, viszont nincs igazad abban, hogy nem gondolja komolyan. Nem él kétlaki életet, egyébként koreai a párom és azért nem tudtuk találkozni, mert dolgozott és tanult egy időben, én szintén így és egyikőnknek se volt pénze utazgatni,aztán jött ez a vírus dolog ami mégjobban megnehezítette a helyzetet.
2020. jún. 25. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!