Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a balhés exem, ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a balhés exem, ő is engem. Anyának hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
szoval. én 14/L vagyok.. féléve jártam egy fiuval ő 14 bár az életkor nemtudom mennyire számit.. szép volt és jó csakhogy a fiu nagyonrossz. verekedik meg ijenek. anyuék eléggé nehezen fogadtákel, énmeg mondtam hogy mégegy balhé a kapcsolatunk közbe és dobom... megtörtént akkor a balhé.. csakhogy nekem is volt azóta barátom neki is barátnője és nemtudtuk elfelejteni a másikat. a napokban pedig beszéltünk ujra és megint járni akar velem. énis szeretem őt nagyonis. csak anyáéknak hogy mondjam el?:( segitsetek légyszii. és ijen pasitéren ugyveszem észre hogy anya beszél róla csak valahogy énfélek neki elkezdeni az egészet..
2010. aug. 1. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ászták*rvá ezek a tiniproblémák.

14 éves "balhés, verekedős" srác.

Angyalom az a srác nem balhés, hanem kb egy 9 éves értelmi szintjén van.

Mondjuk téged sem kell félteni.

Ne mondj el anyádnak semmit, felejtsd el egy időre a f*szt, majd 2-3 év múlva próbálkozz inkább a "pasizással..."

2010. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen balhékat csinál ez a verekedős 14 éves? :D
2010. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Baaz.. hanyadikba jársz?


Elmondom mi a megoldás a problémádra megnyitod a microsoft word programot szépen bemásolod a teljes kérdésedet.

Utána rá fogsz jönni, hogy ez a legkisebb probléma az életedben!

2010. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan Te most már bármit csinálhatsz.


Ennél rosszabb már úgysem lesz

2010. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
bocs a fiu életkora elvan irva mert 17éves. és gyujtogat verexik kb. mindenki a rosszat látja benne mondjuk megértem.. de alapbol mindenki ugy áll hozzá hogy lesz*rják leoltják meg ijenek. és akkor ittderül ki az h egy maréknyi kedvesség vagy valami f*szom szorult volna magyarországba. :) +mikor elhagytam bánta a dolgot kb. mai napig nemcsinálmár semmi rosszat. miattam... meglehet változtatni egy utolso suttyogec*t is.. :)
2010. aug. 1. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Összeilletek.Ámen.
2010. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
17évesen gyújtogat verekszik... egyszer kerülne elém kiszedném a gerincét is és megetetném a disznókkal
2010. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
téged se kell félteni 14 évesen ilyen szókincsel... pffff
2010. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Gyujtogat , verekszik.... gondolom a következő lesz a drog , pia és majd téged kezd el verni , hát hajrá !!
2010. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot az ifjú párnak!

:D:D:D:D

2010. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!