Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a helyzetről nőmnek megírom cseten hogy vagyok de régi a mobilom és az y helyett Z van és véletlenül A v helyett az elején b-t nyomok és így az lesz belőle hogy bagzok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi.
2020. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom röhögtetek egy jót rajta.
2020. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szakított, mert mással bagzok
2020. jún. 25. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, én most sírok.😅😅😅 Remélem, hogy kibekultok!
2020. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Nyelvtanilag ez hogy jonne ossze? Vagy csak annyit irtal (elmeletben, mert nyilvan poen a kerdes), hogy “vagyok”, semmi egyeb, nem “itt vagyok, jol vagyok” stb, csak siman vagyok? :DD Oszinten szolva en azert szakitanek, ha valaki egy szimpla tomondatot se kepes megfogalmazni :D
2020. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nekem már rosszabbat is írtak. annyit hogy



itt

2020. jún. 25. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nagyon jó 😂

Végre valami tényleg ami megnevettetett, nem csak fárasztó. 😂


"Oszinten szolva en azert szakitanek, ha valaki egy szimpla tomondatot se kepes megfogalmazni :D"

"nekem már rosszabbat is írtak. annyit hogy itt"

😂😂

2020. jún. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és ezt általános iskolai nyelvtan tanár írta. csoda hogy nem tudunk rendesen fogalmazni s csoda, hogy a szövegértés se megy???
2020. jún. 26. 07:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Na jo, de orakon nyilvan nem igy viselkedett :D En sem ertem oszinten szolva mikor neha kiraknak itt olyan kerdest amiben valami privat screenshot van vagy siman csak a kerdes nyelvezete olyan, hogy alig lehet megerteni, es nem csak annyi a hiba, hogy nem hasznalnak vesszot es esetleg rosszul ragozzak pl a -ba/-bant meg ilyesmik, hanem konkretan ertelmezhetetlen az egesz. Ilyenkor elgondolkodom, hogy ezek vajon az eletben is igy beszelnek? Mert amikor irsz, akkor a gondolataidat irod le, szoval nekik ilyen katyvaszok a gondolataik vagy mi?? :D
2020. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én ezt már megfejtettem. ma már androiddal megoldható, hogy nem kell begépelni hanem bemondani is lehet ide a szöveget. igen ám, de az hibásan írja néha. a fazon meg gondolja, nem baj ahogy esik úgy puffan, leokézza azt max ha nem tudják kibogozni akkor felteszi újra.
2020. jún. 26. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!