Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, létezik olyan, hogy nagyon szerettek egy nőt őszinte szerelemmel, mégsem tudtok soha odaerni a megbeszélt találkozóra időben?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy mindig legalább egy órát késtek, mert valami mindig közbejön. De tényleg mindig!


Milyen esetben nem tesztek meg mindent, hogy időben ott legyetek, mikor nem számít a pontosság prioritásnak?


2020. jún. 25. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy órát késni szánalmas taplóság, főleg ha az illető nem szól. Azért azt látni előre, ha az ember ennyit késik.


5-10 percet szoktam késni sajnos, nem a másik az oka, az egész életem ilyen kaotikus, gyakran halogatós, kicentizős

2020. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. le vagy xarva. Én max. 1o percet várnék.
2020. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor miert tart utána napokig bűnbanatot, könyörög, nyaggat, nem hagy békén amíg nem viselkedek veke újra normálisan? Miért jó ez? Így ez sokkal több macera, mintha kesz*rna.
2020. jún. 25. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem szerelem, hanem ember függő. Vannak a pontosan érkezők és a mindig késők. Az 1 óra mondjuk már extrém.
2020. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hogy elhidd amit mond, főleg ha többször is előfordult. Totál hülyenek néz, méghogy őszinte szerelem.

Azt nézd mit csinál ne azt, hogy mit mond.

2020. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Jaj valamelyik sírni is képes, hogy meghasson vele, barátnőm hapsija is sírt miközben a terhes barátnőjét csalta.
2020. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
A második alkalom után zártam volna ki az életemből. NEM LÉTEZIK olyan hogy valaki mindig órákat késik, de azért fontos vagy neki... Nem, nem vagy fontos neki ahhoz, hogy hozzád alakítsa a dolgait, amiket te meg hozzá alakítottál hiszen tartottad magad a megbeszélt időhöz. Az ilyen ember számomra kuka az életemből
2020. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen még nem volt.


F

2020. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
1# Amúgy szól ilyenkor, de az a baj, hogy tudja hogy indulnia kellene, mégis még ezt neg azt elintezi.
2020. jún. 25. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Kb minden fontosabb neki, minthogy idoben odaerjen.
2020. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!