Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti hány hamburgert/pizzát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány hamburgert/pizzát tolerálnátok a párotok étkezésében?

Figyelt kérdés
Lehet havi adat is mondjuk. Mi az amikor már zavarna? Te fogyasztasz, ha igen mennyit?
2020. jún. 25. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Heti egy is zavarna
Heti 1-2 belefér
Heti 3-5 belefér
Nem érdekel, ő dolga
48 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amig megfelelő a testalkata, nem érdekel
2020. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem hizik el, tok mindegy.
2020. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Pizzát fogyasztanék, ha nem lenne ilyen drága a rendelés, főleg, hogy a tengereset szeretem. Nem érdekelne, hogy a párom mennyi ilyesmit eszik, amíg nem kezd el elhízni, vagy nem megy az egészségére. Az elhízást nem úgy értem, hogy felszed pár kilót, hanem mikor betegre hízza magát valaki. Meg persze, ha ő fizetni :D (hiszen, ha ő eszi egyedül, akkor ő fizesse) :)
2020. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tolerálnék??? Mi vagyok én, az anyja? Semmi közöm a párom étkezéshez. Otthon ehet "normális" kaját, de ha ő hamburgert akar, akkor vesz magának. Jó, hogy nem már azt is megszabom, hogy mit vegyen fel, vagy mikor vehet levegőt.
2020. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Megmondom őszintén, én nem eszek ilyesmit. Törekszem az egészséges, minőségi ételek fogyasztására. A pizza nem épp egészséges, sőt, mi olyan van rajta, ami pozitív? Három paradicsomkarika? Valljuk be, a legtöbb pizzéria törekszik rá, hogy minél olcsóbban megússza az alapanyagbeszerzést.

Páromnak is mondanám, hogy ne egyen, de szerencsére ő sem igényli a junk-foodot, ezért is vagyunk együtt, sok mindenben egyezik a néztünk.

2020. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem megy rá az egészségére, addig tőlem nyugodtan! Nem az anyja vagyok.
2020. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekel, én is simán enném sűrűn ezeket.

De csak akkor, ha nem kövér.. Habár akkor nem is lennénk együtt.

2020. jún. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

Itt a rendszerességgel van a baj. Az nem érdekelne, ha félévente mondjuk megenne két pizzát, tegye, de a heti rendszeresség már nem oké.

Ez a két étel hulladék, nem egészséges étel. Nem fogyasztok ilyeneket és a gyorséttermeket is jó messziről elkerülöm.

2020. jún. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem korlátoznám abban, hogy mit egyen, nem az én dolgom.

Nem örülnék annak, ha csak azt enne, de csak azért, mert egészségtelen és félteném. Inkább főznék valami finomat, de tiltani? Soha. Jogom se lenne.

2020. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!