Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudnám titkolni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnám titkolni a párom elől, ha felvesznek egyetemre?

Figyelt kérdés
Ő azt reméli, nem fognak. Most dolgozom. Duálisra jelentkeztem, valamennyi pénzt így is keresnék. Nem egy városban élünk. A decemberi vizsgaidőszakot szerintem rá tudnám fogni a karácsonyi túlórára. Tartható lenne ez?

2020. jún. 26. 10:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szuper kapcsolat lehet, ha ezt titkolni kell!?!
2020. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondasz mit csinálsz azalatt az idő alatt miközben egyetemre jársz?
2020. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azt, hogy dolgozom, ahogy eddig.
2020. jún. 26. 10:05
 4/24 anonim ***** válasza:
99%
Inkább szakíts. Tudom, most majd előadod, hogy nektek tök jó a kapcsolatotok. Nem, nem az. Nem támogat, te meg hazudnál neki, mert képtelenek vagytok kommunikálni. Így kár együtt lenni, kuka az egész. De persze nyugodtan pazarolhatsz még rá néhány évet, hogy majd utána menjetek szét, nekem mindegy.
2020. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarja hogy egyetemre menj? És miért vagy vele, ha ilyen alap dolgot is el kell titkolni?
2020. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Utálja az egyetemistákat, szerinte mind hülyék, (amúgy egyet sem ismer közelebbről) én meg csak okoskodni, meg dugni megyek oda.

Annak viszont oka van, hogy együtt vagyunk.

2020. jún. 26. 10:09
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még le is k*vàz burkoltak. Nem tudom, mi oka van, h9gy együtt vagytok, de biztos marha nyomós...
2020. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, látom te is beválasztottál a 30 IQ alatti kategóriából. :D

Okkal... :D

2020. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
igaza a van a többieknek így semmi értelme együtt lenni, ha nem támogat a vágyaid és céljaid elérésében, meg egész életedben hazugságban fogsz élni, majd 20 év mulva is dugdosod otthon a diplomád nehogy meglássa, meg a gyerekeknek se mondhatod el hogy anyának van diplomája stb
2020. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
99%
Egyetemre keszulsz, aztan akkora a sotetseg meg a hulyeseg korulotted, hogy ezen már csak amulni lehet.
2020. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!