Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ír így nekem a barátom??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír így nekem a barátom??

Figyelt kérdés

Lehet nevetségesen fog hangazni tudom,de feltűnt egy nagyon szoktalan dolog,ha ír nekem akkor olyan semmilyen számjlikat használ. Olyat amilyet akkor használunk,ha egy tök idegennel beszélgetünk. Azelőtt sokkal érzelmesebb volt,írt magától és norálisan érzelmesebb szmájlikkal.


Már pár hete van egy új lány akivel munkaügyben sokat kell beszélgetnie és láttam az a csaj szokott ilyen szmájlikat használni. ÉS azóta a baártom is így beszél velem ilyen teljesen semlegesen.

Ha küldök neki szeretlekes akármiket azokra is egy pipával reagál.

Tudom ez így nevetséges meg jaj de dedós,de na aki eddig nem így beszélt annál ez igencsak feltűnő-


Felhoztam neki és telejsen kaikadt,hogy jaj neki ez nem jelent semmit,mit hisztizek . Holott már első randitól kezdve is tök érzelemsen beszélt velem és csak mostanában ilyen semmilyen velem...


Szeirntetek? Én ismerem magam é én is így beszélek azzal akit nem kedvelek,isemretlen vagy akire haragszok.


2020. jún. 26. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ideje lenne megtanulni, hogy soha ne magadból indulj ki, mert minden ember teljesen máshogy fogja ezeket gondolni. Gondolom értelmes felnőttként az első dolgod az volt, hogy ezt megbeszélted vele, ő mit mondott erre?
2020. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Most már látom, hogy mit mondott, ezen átsiklottam, szerintem igaza van, tényleg csak hisztizel a semmin. Túl sok a chat, nem kéne ennyit írkálni, gondolom már unja.
2020. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Leírtam a kérdésben is,hogy kiakadt rajta. Hogy mit merem ezt felhozni neki és csak egy szmájlit akart írni.

Nekem akárhogy is nézzük aki 6 hónapig csak kedvesen,rendesen írt hirtelen az utóbbi 1-2 hétben full hideg,semleges ,passzív ne akarja bemagyarázni,hogy én képzelgek...nehéz elhinni.

2020. jún. 26. 10:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk sokat beszélni írásban. Kb napi 3-3 sms és így ennyi.
2020. jún. 26. 10:15
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Ha nincs probléma, akkor csinálsz. Üzenem a pasidnak, hogy meneküljön!
2020. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg hisztizel.
2020. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

oké akkor megpróbálok legnyugodni.

De nem gondoljátok,hogy van némi igazság abban amit gondolok?

Vagy ne érdkeljen ,hogy így ír,írjak én is így ,legyek én is semlges aztán lesz ami lesz?

2020. jún. 26. 10:21
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Érthető, hogy ez zavar, és nyilván nem az emoji számít hanem a megváltozott viselkedése. Élőben is máshogy kezel, vagy csak írásban? Szerintem az még nem probléma, hogy olyan emojikat használ, mint a lány, mert néha én is átveszek párat barátoktól. Ha pedig élőben minden oké, akkor lehet, hogy csak nincs kedve chatelni, van aki nem szeret annyira.
2020. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem hiszti, én megértelek. Legalább akkor nyugtatott volna meg, amikor felhoztad neki, hogy ez zavar téged. Ha valaki alapból passzív üzenetben, az egy más dolog, de ha hirtelen válik azzá, akkor teljesen normális szerintem, hogy ez zavar téged. Én mindenképp megpróbálnék még egyszer komolyan beszélni vele erről. Élőben egyébként ugyanolyan, mint volt, vagy ott is ridegebb?
2020. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igazad van,alapból maga a számjli miatt nem szóltam volna,csak most jött ki rajtam,hogy elmúlt napokban nem is dícsért meg,azelőtt elég sűrűn mondta milyen szép vagyok,mostanában ezt sem. És azt se mondja,hogy szeretlek napok óta,még akkor sem ha én mondom csak ennyit,hogy "tudom". És rájött még ez a semlges írás is.. Kicsit félek,hogy szebbnek látja azt a lányt mint engem és ezért nem dícsér engem,ezért beszél pont úgy mint vele a lány...

Most pár napja nem is találkoztunk talán ma este,vagy holnap fogunk.

2020. jún. 26. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!