Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 10-13 órákat alszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 10-13 órákat alszik, ez probléma?

Figyelt kérdés
A párom szellemi munkát végez, nem sportol, tehát nem a fizikai kimerültség miatt. Én kb. 7 órát szeretek aludni. Engem zavar, őt meg az zavarja, ha felébresztem. Szerintetek ez csak egy módja annak, hogy kerüljön engem? Nekem is van dolgom, de kb. másfél órával ébredés után már nagyon zavar a tudat, hogy tudom, még órákig aludni fog és nem tudunk együtt időt tölteni. Ilyenkor leszúr, hogy felébresztettem. Itthonról dolgozunk mindketten. Gondoltam már arra is, hogy ez egy fajta menekülés, hogy ne kelljen annyit dolgozni, házimunkát csinálnia, velem lennie? De állítólag tinikora óta kb. ilyen. Szerintetek ez még normális, hogy 12-13 óra neki az ideális, eltér az alvásigényünk, vagy ez már egészségtelen?

2020. jún. 26. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Bocsánat, de szerintem van benne egy kis lustaság és kényelmesség is. Felnőtt korban ez szerintem sok.
2020. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha ez folyamatosan fenn áll akkor bioritmustól függetlenül, nem túl egészséges ennyi alvás.

Mennyire minőségi az az alvás egyébként? Vagy a magánélete milyen? Nem szomorú vagy depressziós valami miatt?

Ezeket tök komolyan kérdezem, anyukám alvászavarokkal foglalkozik,csomó dolog állhat a háttérben.

2020. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Egészségügyi problémája van. Mivel egész nap ül, a szervezete leépült és nehezen tud regenerálódni. Minél előbb el kéne kezdeni sportolni valamit, ez amint szokássá válik, az alvási probléma megoldódik.
2020. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy szimplán ennyivel nagyobb az alvásigénye az átlagosnál (bár ez már tényleg nem egészséges), lehet, hogy van valami egészségügyi vagy lelki oka, de a legrosszabb, amit tehetsz, hogy személyes problémának veszed és kombinálsz, hogy biztos veled akar kevesebb időt tölteni.
2020. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Valóban sok, szerintem is. De inkább egészségügyi vagy lelki probléma, nem hinném, hogy ezt azért csinálná, mert nem akar veled lenni.

Akkor inkább programokat csinálna másokkal, szerintem.

2020. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezt már régen ki kellett volna vizsgaltatnia.
2020. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Nézesse meg magát orvossal, amikor az én páromnál voltak ilyen tünetek kiderült, hogy súlyos D vitamin hiánya van és amint szedni kezdte, sokat javult és már nem fáradt állandóan.
2020. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális. Ott más gond is van, akár lelki, akár testi, vagy mindkettő.
2020. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Én is ennyit alszom, pedig sportolok is. Gondoltam már rá, hogy ez nem oké. Nekem is lehet ki kéne vizsgáltatni magam, bár nálam szerintem a motiváció hiánya.. nincs is nagyon miért felkelnem. 28/N
2020. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Jaj istenem ezek a drámai gyakoris válaszok, már csak a klasszikus "szakíts" kommentet hiányolom. Roger Federer és LeBron James 12 órákat alszik naponta, rá lehet guglizni, ha nem hiszed. Biztos ők is egész nap ülnek.
2020. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!