Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Férjemmel 5éve vagyunk együtt, másfél éve házasok. Van egy 15hós fiunk.

Az elején nagyon jó volt minden. Heti1x virág, vacsi... összeköltöztünk is ez megmaradt. A háztartást elosztottuk, mind a ketten 8órában dolgoztunk. Imádtam ezt az életet, őt.

Aztán terhes lettem. Terveztük, akartuk. Első hónapban össze is jött, nagyon boldogok voltunk. Terhességem alatt esküvő, lakásvásárlás (közösen, részben hitelből ami mind a kettőnk nevén van).

Azt veszélyeztetett lettem, itthon kellett maradnom, a munkámat ott kellett hagynom. Mivel itthon voltam, totál én vittem így a háztartás, vásárlást, ügyintézést, nem volt teher, élveztem mert legalább addig sem unatkoztam.

Aztán eljött a nagy nap, megszületett a fiunk. Boldogok voltunk. Én úgy kb 1 hónapig. Férjem felmondott a munkahelyén, egyéni vállalkozó lett. Azóta elmegy reggel 5kor, este 7 mire hazaér. Azóta én nevelem a gyereket, viszem a háztartást, minden nap főzök, a kertet én rendezem, minden a nyakamba szakadt. Eleinte még bírtam, de egyre jobban besokallok. Ha ezt megemlítem neki, annyi a válasza, miért kellett anyáddal összeveszni, most látod, nincs aki segítsen...

Eszébe nem jutna, hogy mondjuk ő csináljon valamit. Hazajön, egyből az az első mostanában, hogy felhívja a haverját, hogy megbeszéljék egymással milyen napjuk volt. A fiunkat körberajongja, nekem odanyom 1puszit meg egy sziát, osszam be. Vacsora alatt, lefekvésnél az agyban végig a telefonját nyomkodja... a gyerekre caak akkor hajlandó figyelni, ha megkérem, magától eszebe nem jutna. Folyamat úgy érzem egyre messzebb kerülünk egymástól, mintha már csak lakótársak lennénk. Vagy én a házvezetőnője. Ha ezt megemlítem kiakad, mert ő ennyit dolgozik, én meg itthon vagyok, ne várjak tőle nagy csodát, hiszen fáradt. Ha romantikára vágyok, keressek egy szőkeherceget, ő ennyit tud. Szex.. lassan azt se tudom mi az. Régen sem vittük túlzásba, de a heti 1 minimum megvolt. Most a havi1nek örülök. Szeretem, ez tény. Meg azt is tudom, hogy azért dolgozik ennyit, hogy nekünk jobb legyen. A fiát is imádja, engem is szeret, azt is tudom. De ez nekem így egyre jobban nem megy. De megbeszélni vele ezt nem tudom.

Ti mit tennétek?


2020. jún. 26. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Szerető.
2020. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Azt hozzáteszem, azóta van ez, mióta így dolgozik. Faradt, szinte itthon sincs. Hiába kértem, menjen vissza alkalmazottnak, akkor talán vrendeződne az életünk, de hallani sem akar róla, mert így klasszisokkal többet keres, és nem dirigál neki senki.


Kedves első!

A szerető a világ legundorítóbb dolga... ha az életem múlna rajta sem csalnám meg, mert nem vagyok egy gerinctelen patkány...

2020. jún. 26. 12:26
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Egy férfi nem önmagától válik apává. Ez a mondat villant be a te eseted kapcsán azonnal.Az meg nonszensz, hogy kisgyerekes fazonként reggel 5-kor elmegy, és este 7-kor vergődik haza.Szervezze át az életét, és iktassa ki azt, aki 3.ként benne van, nem véletlenül nincs szexuális életetek. Az, hogy heti 1-2x így melózik az oké, de talán nem kéne ennyire hülyére vennie téged. az sem véletlen, hogy a haverjával csacsog örökké.. Állj a sarkadra, éps nyomd kezébe a gyereket minden nap, te pedig éld a kis saját életedet délutánonként, mozdulj ki, intézd a saját dolgaidat.
2020. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy nagyon elfárad a munkában, aztán meg rajtad vezeti le, amit nagyon nem kellene.

Szerintem mondd meg neki, hogy le szeretnél ülni vele komolyan beszélgetni.

Akármennyi pénzt is keres így, nem biztos, hogy megéri, ha az életetek ennyire rámegy.

2020. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

A férjednek nem hogy van valakije (mert hogy 100% hogy van), hanem kirakatnak használja a családját. Már pedig gondolom ő is akarta ezt a kisgyereket.

A haverjának ha elkapod a frakkját, egy két mondat után ömleni fog belőle a szöveg, hogy mi is folyik a hátteredben munka címszó alatt.

2020. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Harmadik!

Esélytelen, hogy valakije lenne. Csak 2 óra oda az ít ahol dolgoznak, 2 óra vissza. Az 5 alkalmazottját csak nem fogja a szeretőjéhez vinni 😃 illetve mivel ilyen w munkája, nem fogja a fővallalkozónak azt mondani, hogy heti 2szer hajlandó ennyit dolgozni...

Szoval ez a megközelítés eléggé eltér az életünktől...

2020. jún. 26. 12:30
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Valószínű a párod nem kellően mérte fel a gyerekvállalást és az azzal járó élethelyzetet. Mindenképpen beszélnetek kellene, hogy legalább hétvégén töltsetek több közös időt és akkor vegyen le több terhet a válladról... érdemes lenne arról beszélnetek milyen igényeitek vannak és azok hogyan tudnának teljesülni a kapcsolatban.
2020. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, ha neked lenne igazad, de sajnos nincs, mert nem akarod látni azt ami körülötted folyik. A házaséletetek a béka sej-haja alatt van ezerrel. LOassan azt sem tudod mi az. Egy egészséges férfi, még 50-esként is heti 4-5x igényli, kisgyerek mellett is. Ott ahol valóban nincs 3. Nem hogy úgy, hogy minden a feneke alá van tolva, tip-top otthonban, csak 1 gyerek mellett..A csakot direkt hangsúlyoztam, mert többgyerekes férfinek is ilyen az igényszintje normál esetben.
2020. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

Jól mondja a 3# válaszoló. Lehet van egy 3-dik személy a képben. Nem bántani akarlak, de állj a sarkadra, tedd oda magad, hadd lássa kit veszíthet. Te is menj el heti 1x-2x barátnőzni, csinosítsd ki magad, ha kell fogyjál le és mutasd meg neki, hogy te is érsz valamit.

Nem a levegőbe beszélek, ez be szokott jönni, ha nem akkor nem fog sohasem törődni veletek.

Ne sírj, ne panaszkodj neki, hanem lépj a tettek mezejére. Nekem bejött.

2020. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Szóval egy tanácsom van: rakj rendet a családodban, mert idő kérdése és ha nem figyelsz, akkor pár évig egy kirakatházasságban, a nőiességed abszolút megkérdőjelezésével, lelkileg toprongyként, első körben szeretőt tartva, majd elválva végzed.Ha a jelenlegi életed hosszú távját nézed, ezek a várható kilátásaid, ha most nem kapod össze magad.A férjedet meg igen csak meg kell rántanod, ahhoz, hogy ebből a helyzetből fel tudjatok állni, össze csiszolódni valóban, és egy egységként működni-nem kirakatházasként. A döntés a te kezedben van, és az utolsó pillanatokban vagy, hogy tudj fordítani a jövődön.
2020. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!