Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gonosz vagyok, ha nem mondom el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok, ha nem mondom el?

Figyelt kérdés

Messengeren megkeresett a gyermekkori legjobb barátom. Születésunktol kezdve 11 éves korig szinte össze voltunk nőve. Ráadásul szomszédok is voltunk. Azóta eltelt 21 év. Most újra megtaláltuk egymást és szeretnénk találkozni.

Viszont a férjem nagyon féltékeny. Ellenkező nemű barátrol van szó. Én is és ő is 32 évesek vagyunk. Nekem 2 gyerekem van. Neki nincs jelenleg párkapcsolatba.

Mennyire elitelendo ha titokban találkozunk?


2020. jún. 26. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Felnőtt ember vagy, miért is nem találkozhatnál bárkivel? nem is értem a kérdésedet. Féltékeny-féltékeny, na és? azzal találkozol akivel akarsz, nem vagy köteles beszámolni senkinek semmiről, csak ha akarsz.Még akkor sem ha az illető momentán a férjed. Egy találkozástól miért lennél hűtlen.

Van egy mondás, ajánlom figyelmedbe: Rossz az, aki rosszra gondol.

Ha valaki valakit megakar csalni az meg fog, ha meg nem akar, akkor jöhet a szőke herceg fehér lovon, akkor sem fogod.

2020. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon az. Neked hogy tetszene, ha a párod sunnyogna "lelkitársakat" keresgélve?
2020. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak táplálná a féltékenységet és bizonyítaná a férjednek, hogy jogosan féltékeny. Nagyon buta és nagyon rossz ötlet.

Nem kell ám elnézned a férjednek ezt a hatalmas jellemhibáját, húzd meg a határaidat és legyél vele őszinte. Máshogy az egész kapcsolatotoknak semmi értelme.

2020. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom! Sztm rosszabb, mint egy kis vita miatta! A korrektség ritka kincs!

Amúgy meg sztm találkozni is felesleges enyi idő útán...minek?

Éltünt 21 éve, akkor marha nagy barát lehet!

N27

2020. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
2 Könyörgöm, egy régi ismerőse az illető, honnan szedted, hogy lelki-társakat keresgél? Neked nincs régi ismeretséged?:D Te mindig magányos remeteként az odudba/faluban ültél fiatalon?
2020. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene titkolnod, ha tényleg csak barát és semmit nem akarsz tőle?

Abban még nincs semmi, ha mondjuk rég látott ismerőssel elmész kávézni.

2020. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Elitélendő hogy a hàta mögött, titokban sunnyogsz. Nálam ez szakító ok utàlom a sunyi embereket. Ha egyenes és őszinte vagyok akkor másoktól is elvárom.
2020. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

Találkozz vele, de ne mond el a férjednek, mert csak teljesen feleslegesen aggódna, és többet képzelne a dologba, mint kell.

De azért tegyünk hozzá, hogy fordított esetben, te se örülnél ennek.

2020. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ezzel semmi baj de mond el neki mert ha kiderül félreérti
2020. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

Nekem is felbukkant régi lány ismerősöm. Vagyis megkeresett. Találkoztunk. Aztán mégis kiderült, hogy nem csak beszélgetni akart. És én sem csak beszélgetni akartam. Kicsivel később már nem csak beszélgettünk. De éppen nem volt párunk.


A barátnőm mindig nagyon lazán állt hozzá az ilyen dolgokhoz, ha róla volt szó. Aztán elmagyaráztam, hogy a nőnek abban van döntése, hogy elfogad egy meghívést vagy virágot, vagy nem. Ezzel fejezi ki, hogy akar-e valamit. A férfi pedig meghívja a nőt, ajándékot vesz neki. A kettő ugyanaz.

Nem tudtam meggyőzni. Ezért közöltem vele, hogy barátilag megkeresem egy-két csinos lány ismerősömet és találkozóra fogom hívni. Ez már hatott.

2020. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!