Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha az ex újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az ex újra kezdené velem, nem közömbös érzelmileg, de van valaki más?

Figyelt kérdés
Kérdést még csak annyival egészíteném ki,hogy miután szakítottam az ex-szel belekerültem, megismertem 1 srácot, jól ment adolog, míg azex fel nem bukkantugyanis felkavart érzelmileg.Olyannyira sikerült neki a legutóbbi napokban,hogy az"új"kapcsolatom érzelmileg zátonxra fut.addig nem lehet szerintem mással boldognak lenni,míg az ex felbukkann..és sajna megingatott
2007. dec. 14. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelj! Döntsd el, hogy még mindig érzel-e valamit az ex iránt, és hogy mi az amit eddig tőle kaptál, boldog voltál-e vele. Aztán nézd meg a mostani kapcsolatodat. Boldog vagy benne? Hiányzik valami, netán az ex...? Aztán dönts.
2007. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom, miért tudott téged az ex megingatni. Ha annakidején te szakítottál vele, akkor annak oka volt. Találtál is helyette jobbat.


Ha meg ő szakított veled, akkor bármikor újra kiléphet az életedből. Kell neked az a csalódás újra???? Mikor találtál végre valakit, aki melletted áll? Én tuti nem adnék neki még egy esélyt arra, hogy újra megsebezzen.

2007. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!