Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggodalomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

A problémám egy nagyon friss kapcsolatban merült fel (ami igazából lehet csak a saját fejemben létezik, de kíváncsi vagyok a véleményetekre).

Szóval pár hete kezdtem járni egy stáccal, de előtte is sokat találkoztunk már, csak lassan haladtunk a dolgokkal így csak pár hete hivatalos a dolog.

Az utóbbi 2 napban teljesen azt érzem rajta, hogy idegesítem és ritkán keres napközben is, pedig előtte mindig kíváncsi volt ràm nagyon, naponta többször is beszéltünk, telefonon is, most pedig egy két mondat napközben este viszont normálisan tudunk beszélni.

De valami furát érzek rajta ennek ellenére.

Ritkábban 1-2 hetente tudunk találkozni, akkor mindig együtt vagyunk egész nap és nagyon nagyon jól érezzük magunkat.

Csak jövő héten fogunk találkozni, akkor mindenképp rákérdezek majd, hogy megbántottam-e valamivel, vagy mi a baj.

De annyira megváltozott az elmúlt pár napban a köztünk lévő kommunikáció..kicsit erőltetettnek érzem.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, szerintetek van okom aggodalomra?

Én 21,Ő 24 éves.



2020. jún. 27. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Engedd el.Nem ő a te embered.
2020. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt gondolod?
2020. jún. 27. 13:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyire hamar ezt érzed,és a leírtak alapján tényleg nem vagytok együtt annyi időt,amennyit kellene,akkor annak oka van.
2020. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet, hogy fáradt?
2020. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg uj no van a kepben es nem tudja, mit mondjon.
2020. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából rengeteget dolgozik hétköznap (napi 12 óra) szóval lehet ez is közrejátszik.

Majd meglátjuk mi lesz belőle!

Köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 27. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Én is 12 orazom egy héten 4-5 napot,a paromra mégis mindig van idom,és nem is érzem úgy,hogy fáradt lennék bármikoris ahhoz,hogy beszéljek vagy talalkozzak vele.

22N

2020. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jogos!

Én sem erőltetem tovább ezt az egészet, ha ennyire nem kíváncsi rám.

2020. jún. 27. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
:( majd ird meg mit mi lett veletek!
2020. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát arra sem volt szükség, hogy megemlítsem azt, ami aggaszt, ugyanis önállóan bocsánatot kért és visszatért minden a “régi” kerékvágásba!

Elmondása szerint iszonyatosan fáradt és leterhelt volt azokban a napokban, ezért nem tudott elég időt fordítani rám, de még magára sem..

2020. júl. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!