Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számoljátok, mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számoljátok, mennyit költ magára a pasitok és rászóltok, ha ez túllépi a rátok szánt összeget?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 13:17
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék, mert ha igazán szeretne, mindent nekem adna
Igen és meg kell térítenie a kárt, amit a bevételem kiesésével okozott
Számolom, de nem szólok, hanem megbüntetem máshogy, amíg meg nem tanulja, hol a helye
Számolom, nem szólok, de rosszul esik, hogy ennyire nincs tekintettel rám
Nem számolom, de van egy kvóta, amit teljesítenie kell felém
Nem számolom és nem is érdekel
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget... az ajándék eleve szabadonválasztott, ahogy annak a mértéke is.
2020. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, ügyeletes trollocskánk mai alkotása.
2020. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a kérdés már megint?

Napról napra egyre jobbak vannak.


Amúgy meg nem, nem számolom, a saját keresetéből arra költ, amire akar. Nem a pénze kell.

2020. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehhhogy számolom azt se tudom mennyi pénze van. Sőt hovatovább azt is csak megsaccolni tudom mennyit keres. És a kiadásaival sem vagyok tisztában. Sőt, a véleményem sem kéri ha venni akar magának valamit. Akkor sem ha nekem. Az ő pénze az ő döntése. Az én pénzem meg az enyém.

Ebben csak akkor lesz némi változás, ha összeházasodunk, mert akkor az enyémből és az övéből miénk lesz, így lesz némi megbeszélés is arról mire van szükségünk. Gondolom én, aztán majd alakul!

2020. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utálok ajándékot kapni, utálom ha valaki pénzt költ rám. Szóval számolom, de épp ellenkező okból: nem akarom, hogy többet költsön rám, mint magára, illetve hogy vissza tudjam fizetni.
2020. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most kövezzetek meg, de szerintem ez egy elég egoista kérdés, ráadásul túl nagy hangsúlyban van nálad a pénz. Ha meg emiatt szólsz rá a pasidra, úgy dob ki, mint macskát sz.rni, már bocs.
2020. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!