Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell mindig hisztiznie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig hisztiznie?

Figyelt kérdés

Kitaláltam, hogy a barátnőmnek bemutatom a legjobb haverom, akivel már lassan 20 éve vagyunk a legjobb haverok. Szóltam a haveromnak, hogy hozza a barátnőjét és menjünk el vacsorázni valahová 4en. Barátnőm nagyon örült, hogy bemutatom a haverom és megismerheti. Nagyon pozitívan állt hozzá. Közeledett a találkozó napja, barátnőm meg célozgatott rá, hogy aznap neki pont nem lesz jó, nem akar elmenni, mondja, hogy menjek egyedül. A találkozó napján duzzog össze-vissza, hisztizik, hogy nem akar jönni, stb... Nagy nehezen lenyugtatom, eljön velem és baromi jól is érzi magát mindig. Hazaérve mondja is, hogy legyen többször ilyen.


Pár hete mondtam a barátnőmnek, hogy nem érek rá találkozni, mert a haverommal régen találkoztunk már és megiszunk valamit. Elkezdett hisztizni, hogy mi egy szerelmes pár vagyunk és együtt kéne csinálnunk mindent (4 éve együtt csinálunk mindent, mert állandóan velem van, amikor nem dolgozok) és biztos csajozni megyünk, stb...


Most megint megbeszéltünk egy dupla randit. Lelkes volt, amikor szóba jött. Másnap jöttek is a kifogások, hogy másnap korán kell kelnie, mert dolgozni meg (ezt már akkor is tudta, maikor megbeszéltük, hogy elmegyünk csinálni valamit). Mondja megint, hogy nem akar menni, menjek egyedül...

Amikor megkérdezem tőle, hogy miért hisztizik, akkor az a válasz, hogy "Nem hisztizek!"


Vajon mit akarhat elérni ezzel? Miért kell hisztiznie, amikor a végén úgyis jól fogja érezni magát (és a megbeszélésnél is tök lelkes)?

Ő: 30L, Én: 25F



2020. jún. 27. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez a tipikus nem jó ami van, hanem akar. Hagyd ott. Én mindenhova viszem a párom és örül neki. Eleve úgy próbálunk barátkozni, hogy közösen. Inkább a túloldalról kapunk elutasítást olyan indokokkal, hogy nem akar egy harmadik lenni... Pedig nem erről van szó.
2020. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Talán tart a helyzettől valamiért, nem annyira társasági ember (vagy nem volt eddig az), vagy lehet az aktuális érzelmi állapota szerint nincs kedve hozzá, de nem gondol arra hogy azon a napon már lesz. Rengeteg nő ilyen, kb. lereagálod ahogy kell, sokkal többet nem tudsz tenni.


Könyörögni és erőltetni nem kell, de ha hozol fel példákat, hogy x és y alkalomkor is ez volt és aztán milyen jól érezte magát, valószínűleg bátrabban megy bele.


Hogy ezen túl a hisztijének van-e mélyebb oka (elképzelhető, pl. korábban megcsalták, elhanyagolták, sz*r gyerekkor vagy szülők, kiközösítették a suliban, nem volt sok barátja, stb.), azt csak ő tudja és csak ő tud rajta dolgozni. Próbálj a múltjáról beszélni vele, megkérdezni hogy szerinte miért van az, hogy a találkák közeledtével egyre kevésbé van kedvük hozzá, pedig nagy eséllyel jól érezné magát? De ha nem, akkor is opció hogy leléptek és helyette mondjuk elmentek kajálni egyet, tehát akkor sem történik semmi. Többet érsz ha ő mondja meg mi miatt van így ezzel.

2020. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Néha nekem is van olyan, hogy nincs kedvem valahová menni (aztán persze ha elmegyek, tök jól érzem magam), de így hisztizni kb. sosem szoktam... Ez nekem fura. Na meg úgy tűnik, túlságosan féltékeny is, mintha ki akarna sajátítani teljesen.
2020. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Fura, lehet hogy nagyon bestresszel mert jó benyomást akar kelteni a haverodban, és olyan neki mint egy vizsga, vagy egy teljesítménytúra, ami ha sikerül akkor már utólag jó. Meg közben is ha már ott van és megy a dolog. Meg akkor is jó mikor még távoli az időpont. Mondd meg neki ne izguljon már, jól néz ki meg minden, nem kell toppon lennie.
2020. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Én is ilyen vagyok, először lelkes, aztán előtte legszívesebben lemondanám, aztán ott mégis jó. 😅

Korabbi kínos összeülések,antiszociális hajlam, introvertáltsag. Nem téged nem szeret

2020. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Lehet vakvágányra futottam,de egy gondolatot megér. Ő 30 én F25. Manapság divat a fiatalabb pasi egy kapcsolatban, szerelem vak....De! Én szerintem ez a nő,okkal van fiatalabb pasival. Fél az "élettől "megpróbáltatásoktól,felelősségtől.

Rámondja x nappal előtte,hogy jó elmegy,közben jönnek a rossz gondolatok,biztos ez lesz ,biztos az lesz de x-1napig nem akar veszekedést,neki is jobb a béke. X-1nap meg a felgyülemlett düh kitör.

Haveroddal nem enged el,szintén illik az alkotott képembe,gondok vannak vele ezért van fiatalabb pasival.

2020. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbáld ki, hogy te hisztizel tali előtt s lesd reakcióját---ötletét, hogy most mit csinálj;)


Ha rábeszél a talira, akkor ez nála így működik:DDD

Ha otthonülés, akkor te egy dutyimadár vagy neki s döntsd el, jó e neked...40 évesen szó szerint póráz lehet nyakadon talán...


Szerintem önbizalom problémái vannak s bizalmi is feléd...2 gyilkos dolog egy kapcsolatra....lehet el kellene hosszasan beszélgetned vele....

2020. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"a haverommal régen találkoztunk már és megiszunk valamit. Elkezdett hisztizni, hogy mi egy szerelmes pár vagyunk és együtt kéne csinálnunk mindent"


Ostoba liba.

Ha mindig egymás nyakában lihegtek, s nem adtok egymásnak olykor-olykor némi kis levegőt, időt a töltekezésre, haveri beszélgetésekre,

akkor megfojtjátok a kapcsolatot.


Teljesen természetes, hogy olykor a régi cimborákkal a férjem megiszik egy-egy sört és férfi dolgokról elbeszélgetnek.


És az is természetes, hogy havonta-két havonta egyszer a barátnőimmel

találkozunk, és eltöltünk egy egész délutánt, akár estébe nyúlóan.


Lehetnek olyan intim témák, amiket a te barátaid csak neked mondanának el, és ha ott van a barátnőd, akkor zavaró.


Nem túl intelligens a barátnőd.


Én kifejezetten szeretem, hogy a férjem egy héten háromszor teniszezik,

és utána beülnek egy sörre, vagy ebédre.

Utána derűs, kiegyensúlyozott, jó kedvű.

2020. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Kifogtál egy ostoba pcsát. Te döntésed meddig viseled még el az óvodás viselkedését.
2020. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatom,mi jár a fejében, miért csinálja ezt veled.

Én mindenesetre már régen szakítottam volna vele, neked is ezt tanácsolom, mert ez így egyikőtöknek sem jó.

Ne haragudj az őszinteségemért, de elcsesztél erre a kapcsolatra az életedből 4 évet, nem érdemes még tovább szenvedni.

2020. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!