Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme valakinek állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme valakinek állandóan az exét nézegetni?

Figyelt kérdés
Az exem állandóan az adatlapom nézegeti, akár mindennap, pedig nem is vagyunk ismerősök, mert töröltem. Ezt onnan tudom hogy a történetem nyilvánosra állítom. Régen ő maga be is vallotta, hogy tudta hogy az egyik volt barátnője mikor volt együtt a barátjával, és mikor szakítottak. Pedig neki már sínen van az élete, mivel hogy már azóta már eljegyzett egy másik nőt.
2020. júl. 1. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hat igazabol eleinte a kivancsisag meg az unalom viszi ra az embert, utana meg mar beivodik a napi rutin reszebe ez a rossz szokas.
2020. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy unatkozna, főleg hogy van párja.
2020. júl. 1. 10:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kárörvendésből is nézheti. Ismerek ilyeneket, akik bevallottan azért nézik, mert azt akarják látni, hogy az ő életük jobb. Mint egy önigazolás. Mint mikor az ellenséged figyeled, hátha nem történik vele semmi jó.
2020. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát és sajnos tényleg jobb élete is van, mert kettőnk közül én maradtam egyedül.
2020. júl. 1. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az unatkozast ugy ertem, h pl nekem is van parom es oke, en nem ritkan nezem meg az exeimet, de amikor mar vegig porgettem a facrbookot, a youtubeot, az instat, filmezni sincs mar kedvem akkor nezek rajuk.

Mondjuk az eleg erdekes,hogy megnezi a sztoridat, amikor tudja, hogy azt ugyis latod.

2020. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Hát és sajnos tényleg jobb élete is van, mert kettőnk közül én maradtam egyedül"


És miből gondolod, hogy emiatt már rögtön jobb is az élete? Vannak olyan kapcsolatok, ahol sokkal jobb lenne a magány.

2020. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet, gondolom te azt akarod hallani, hogy visszavágyik hozzád, nem boldog a saját kapcsolatában. Lehet, hogy ez a helyzet, lehet, hogy csak kíváncsi, mi van veled, az is lehet, hogy katasztrófaturistáskodik az adatlapodon, hogy megnézze, milyen gáz dolgot tettél fel már megint...sosem fogod vadidegenektől megtudni, hogy az ezernyi lehetőség közül melyik a valódi ok. Ha ennyire foglalkoztat, kérdezd meg tőle.
2020. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
Normàlis oka nincsen, nyugi.
2020. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem remenykedsz inkabb, es ezert is nyilvanos a torteneted?
2020. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem tud túllépni rajtad. Jó, néha én is rálesek az exeimre, csak kiváncsiságból, hogy megy a soruk, de azért nem állandóan, meg sokszor eszembe se jut-
2020. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!