Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell meg tegyek,h legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell meg tegyek,h legyen párom ?

Figyelt kérdés
Állítólag kinézetre átlagos vagyok.Van pénzem,lakásom,félretett pénzem.Nem alkoholizálok és nem drogozom.Eselyt adok barkinek,a kover lanytol a magat csunyanak vallo lanyokig,de semmi.Meg egy dilis csajjal is összejöttem egyszer de hamar ra jottem,h nem huseges.Pedig mindent meg adtam neki,de egy alkoholistat tobbe nezett mint engem.Szoval az nem is volt párkapcsolat igazan.Igy kell meghalnom,h csak 1 csajom volt egész életemben akivel meg ehetig se voltunk egyutt :(

2020. júl. 1. 15:58
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
egy hétig se voltunk együtt*
2020. júl. 1. 15:59
 2/40 anonim ***** válasza:
62%
Elsősorban hagyd abba a görcsös keresést
2020. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
mennyi idős vagy?
2020. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Es varjak a sult galambra inkabb ? 25 evig nem gorcsoltem es nem tortent semmi.Azutan talalkoztam azzal a lannyal...fu de dilis volt :(
2020. júl. 1. 16:01
 5/40 A kérdező kommentje:
33 leszek....mar lassan kopaszodom is :( es meg ne gorcsoljek ra ?
2020. júl. 1. 16:02
 6/40 anonim ***** válasza:
Veled mint társ-szint minden rendben? Mit nyerne veled egy nő?
2020. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit nyerne...hisz alig van tapasztalatom tars teren.

Annyit nyerne,h sose hagynam vagy csalnam meg.Nallam ez nem jatszik...

2020. júl. 1. 16:04
 8/40 A kérdező kommentje:
hagynám el *
2020. júl. 1. 16:04
 9/40 anonim ***** válasza:

Fiatalabb korodban próbálkoztál? És most?

Vagy csak vársz, legyen valami.


Hány randid volt eddig?

2020. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Mondom,h 25 voltam amikor lett valakim.Interneten...eloben nem igazan megy.

Voltak probalkozasok...neha talalok olyan csajt aki nem hajt el elsore :D en szerintem ronda vagyok ez a legnagyobb baj.Amikor azt mondtak,h atlagos vagyok,az nem volt igaz szerintem.

2020. júl. 1. 16:14
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!