Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a barátotok munkaidőben nem venné fel a telefont és nem jelezne vissza 30 percen belül?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 16:13
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék és keresnék olyat, aki szeret
Egy hétig nem venném fel neki a telefont
Egy hónapig nincs szex
Csinalnék egy százezres telefonszámlát és kifizettetném vele
Bemennék a minkahelyére és leordítanám a fejét mindenki előtt
Semmit, majd visszahív, ha ráér
65 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék mikor lettem ilyen hisztérikus
2020. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Hisztis picsa vagy azt jelenti
2020. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szoktam neki nehany baromsagot irni messengeren, hogy jol elverem itthon a sodrofaval majd, de nyilvan mind a ketten tudjuk, hogy viccnek szanom. Nem erdekel, mikor veszi fel vagy mennyi idon belul hiv vissza, altalaban nem atomsurgos dolgok miatt keresem.
2020. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert ha én is nagyon melózom, én sem tudom felvenni a telefont, igaz akkor 2 percenként hív.
2020. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha a munkahelyén van, nyilván elfoglalt.
2020. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Bemennék a munkahelyére, 18 késszúrással végeznék vele, aztán feldarabolnám, ledarálnám és megetetném a macskáimmal.
2020. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Szivi, a MUNKAHELYÉN azért fizetik az embert, hogy DOLGOZZON, és nem azért, hogy a macájával fecsegjen. Én nem is tartom magamnál a telefont munka közben. Ha vészhelyzet van itthon, a munkahelyem telefonján elérhetô vagyok. Amúgy dolgozom, a feladatomra figyelek. A férjem magánál tartja a telefont, de ha fel is hívom, azok félperces, nagyon maximum 1 perces hívások. Dolgozik, oda kell figyelnie, mit csinál. De volt már mind a kettőnknek olyan munkehelye is, ahol egyáltalán nem lehetett nálunk a telefon.
2020. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Lányok??

Azt hittem, ez itt a FELNŐTT párkapcsolatok rovat, és itt nők vannak meg férfiak...

2020. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Hagynám tovabb dolgozni, végül is ezért fizetik.
2020. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk a parod nem agysebesz ezek szerint.

Kinos lenne egy ilyen partner, aki igy gondolkozik.

N

2020. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!