Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk.


Nos teljesen elment az esze...

Gyakorlatilag ramkenyszerit dolgokat, amiket nem akarok.

Kezdjük azzal, hogy nem húzhatom fel azt a ruhát, amit akarok, nem vehetem fel azt a cipőt, amit akarok, csak amit ő mond. Ma mondta, hogy én papucsba jöjjek, mondtam neki, hogy nem, mert nem javítottam ki a koromlakkot a lábamon, és teljesen le van kopva, ezért most nem papucsot húzok. Teljesen kiakadt erre, hogy én megfelelési kényszeres vagyok, és, hogy akkor otthonmaradok.


Illetve, rám akarja kényszeríteni, hogy én a strandon tanga bugyis fürdőruhát húzzak fel, mert az a jó. Én pedig kényelmetlenül érezném magam benne, rettentően..


Mit tegyek? Teljesen elment az esze? Hogy hatnek rá jobban?


2020. júl. 1. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy végre meghúzod a határaid és nem engeded, hogy belepofázzon ezekbe a dolgokba. Ha nem tetszik neki, akkor nyugodtan sértődjön meg, de te ne hódolj be konfliktuskerülő gyávaságból, mint valami akaratgyenge felmosórongy, mert akkor nyilván így fog kezelni és egyre több mindent megended magának. TE döntöd el, hogyan öltözködsz, nem ő.
2020. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hozzatenni, hogy mindig osszevesztunk ezen, és nem igen lehet vele beszélni..

Mi az, hogy nem engedi ezt meg azt? Egyébként ez nem csak az öltözködésre vonatkozik. Lányok, veletek is ez van?

2020. júl. 1. 18:14
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Én is így gondolom! De kiabál velem, és nagyon csúnyán beszél, ha nem azt csinálom, amit ő mond...

Rettentően magam alatt vagyok.. egy időben a magassarkút is tiltotta...

2020. júl. 1. 18:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyre rakod ma este, hogy többet ne szóljon bele az öltözködésedbe. Ha nem tetszik neki, akkor keressen magának olyan nőt, aki bólogatós kutyát játszik mellette.
2020. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Velem is volt már hasonló eset, de én ilyenkor tükörképet mutatok neki. Ugyan azt kezdem csinálni amit ő. Beleszólok a dolgaiba, hogy mikor mit vegyen fel, hova mehet és mikor stb. Aztán amint kifejezi a nemtetszését egyből hozzávágom ezt: “te ugyan ezt csinálod velem. Ugye milyen idegesítő?”

Általában ilyenkor magukhoz térnek, vagy ha nem akkor ugyan ezt játszom tovább, amíg meg nem unják.

2020. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Te vagy a hibás, hogy eddig hagytad fajulni a dolgot, és már megbocsáss, de töredezett lakkot nem hagyunk magunkon, még zárt cipőben sem.Ha már lakkozod a lábkörmödet, vagy akár hol is van, akkor legyen már minimális szinted, de ha nincs, akkor ne lakkozz.
2020. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6+Nekem a férjem, amikor még friss ismeretség volt közölte, hogy nem mehetek ki nélküle az utcára a mini-farmerruhámba. Akkorát intettem be neki, hogy öröm volt nézni. Tudod kinek parancsolgasson bárki is.
2020. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én nagyon el se mehetek nélküle, nemam minibe:(


Amúgy a koromlakkra visszaterve, a nagylabjjjamal belerugtam a szekrény sarkába, és lejott a fele. Újra nem festhettem, mert azt nem várta meg..

2020. júl. 1. 18:32
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, erről kár itt panaszkodnod, te is tudod mit kell tenned: meghúzni a határaidat. De fel kell készülnöd rá, hogy ha cirkuszol, akkor megmondod neki, hogy nem szólhat bele semmibe, ha nem tetszik, ott az ajtó. És ha otthagy, akkor nehogy utána kússz. Nem hiányzik neked ez a hiszti. Lehet őt szidni, de te engedted meg neki, hogy ezt csinálja.
2020. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tema mitol SOS?


5 eve vagy vele, es ma kezdte?


Mar elkestel, az elso ilyen megmozdulasanal kellett volna beinteni neki.

2020. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!