Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrnétek, hogy a férjetek elhanyagol?

Figyelt kérdés
Fél éve van új munkahelye azóta szinte egyáltalán nem foglalkozik se velem se a 4 éves kislányunkkal és már itthon is alig csinál valamit. Elmegy reggel 6.30kor és 18.00 körül jön haza de van, hogy még később. Mindennap, sokszor szombaton is. Vasárnap meg fáradt, csak tvzik és folyton rászól a kicsire, hogy maradjon csendbe. Sokszor telefonálnak neki, hogy még ezt meg azt megkéne csinálni menjen vissza. 3x kell megkérnem pl, hogy hozzon a boltból vizet ne nekem kelljen cipelni. Semmi közös családi program. Eddig nem szóltam semmit hátha észreveszi magát, de már úgy érzem felrobbanok, teljesen kikészít ez az egész. Egyszer már mondtam neki de magának adott igazat, hogy keressek én is ennyit és utána magyarázzak. Dupla annyit keres mint én de sok lehetőségem nekem nincs is örülök, hogy találtam olyan helyet ahol tudom vinni hozni a gyereket oviba. Lehet hétvégén elmegyünk a szüleimhez hsgy vegye észre magát, veszekedni nincs kedvem. Ti mit tennétek?
2020. júl. 1. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Felnőnék és nem rinyálnak.

Azt szeretem az itteni kérdésekben, hogy habár sokszor nem tagadom, van alapja annak amit mondotok, de szerelmesek, párok, házas emberek és semmi empátia nincs a másikkal szembe, semmi önkritika.


Nézd az ő szemszögéből. Ki dolgozza a belét, hogy neked és a lányának meglegyen minden, erre miután hazajön kiszipolyozott lélekkel, még a te nyaggatásod is hallgatnia kell. Félre ne értsd, igazad van a leírtak alapján, de a problémákhoz kvára nem így kell hozzáállni.

2020. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Én megértem a férjed, te csak a jéghegy csúcsát látod. Sokkal komplexebb a dolog annál, hogy többet keres. Neheztel rád, büntet. Ennek több oka is lehet. Pár pèlda:

Csak egy anya vagy, nem feleség vagy nő.

Hanyagolod.

Nem tetszel már neki, sokkal szebb nőket lát.

Ugráltatod.

Ha van egyáltalán még szex, az sótlan és unalmas.


Most jött rá, hogy veled kell leélnie az életét, és ez elkeseríti.


Csak pár példa volt...

2020. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel már elkéstél. Korábban kellett volna felébredni. Egy gyerek nem mutatóban van. Az apává válásnál meg neked kellett volna segíteni születésétől kezdve a babának. a családi életet meg együtt kellett volna kialakítanotok, hogy egy olyan környezet vegye körül a társadat, ahová szeret haza térni, és ne csak muszájból legyen otthon. Ahol is vagy cirkusz van, vagy morgás.vagy a gyerek fáradt és nyűgős.

Egymás mellett éltek, de nem együtt.Ez nem családi élet.

Van ahol sokkal többet dolgoznak ennél,sőt a pihenő napok is teljesen mások, és több gyerek van mint nálatok, mégis alig várja a fazon, hogy hazaérjen és velük legyen.

2020. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*Ahol is vagy cirkusz van, vagy morgás.vagy a gyerek fáradt és nyűgős, vagy fut a lakás



Rendetlenség, szervezetlenség, és széthúzás van nálatok-és kimerültség, befásultság. És akkor még a vitákra és egyebekre rá sem tértem, amit a nyitó kérdésedből lejön. Egyikötöknek sincs anyukája, aki a felnőtt gyerekeinek olyan jó alaposan beolvasna, és fejet mosna?.Hogy ébredjetek fel, ott van egy 4 éves gyerek, aki ebben nő fel.Ilyen közegben, ilyen "otthonban".

2020. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Haho! Hat mar lehet hamarabb szoltam volna, de konnyu innen a paoya szelerop dumalni.

Viszint egyszer mar szoltal es azt irod magat hozta ki jol belole. Fuss neki még egyszer, de keszulj fel jobban ra.


Eloszor is allj neki egy koltsegvetesnek mik a beveteleitek mik a kiadasaitok. Mibol tudnal esetleg visszafogni, el tudsz e adni valamit stb.

Aztan gondold at mire vagynal legjobban? Mit hianyolsz a gyerek elotti eletetekbol? Vagysz havi 1-2 kozos vaxsira kettesben gyerekmentesen vagy csak egy mozira vagy inkabb nyaron beered ket het nyaralassal es utana johet az egesz egi hasonlo robotolas?

Szuleid vagy anyosod mennyit tud segiteni? Nem lehetne befogni vagy egyik vagy masik nagymamat, hogy heti egy vagy kethetente 1 fix napon atjojjenek estere vagy pl szombat estenkent nagyinal aludjon a kicsi? 4 evesen eleg nagy a nagymamakhoz, csak kerdes ok dolgoznak e meg stb. Nekem pl ilyen segitseg nagyon sokat jelentett. A sajat napi dolgaid is gondold vegig nem vallalsz e tul sokat? Vagy pl a viuvasarpast es egyebeket nem lehet hazhoz szallitassl havi egyszr megoldani vagy szuleidnek autoja? O nagybevasarlasukkal egybekotni a tiedet?


Na ha ezek megvannak akkor johet a beszelgetes...ugyanis az igenyed hogy veletek is legyen ideje a ferjednek...ehhez a jelenlegi felallas szerint 8 napos het kellene vagy munkahelyvaltas. Azaz szoba kerulhet egy oszinte beszelgeteskor, hogy bizony neked eleg lenne kevesebb penz is (remelhetokeg neki is) csak mukodokepesek maradjatok.

Probalj pozitivan fogalmazni...ne ugy hogy sose takaritasz, hanem jo lenne neha egyutt csinositani kicsit a lakason vagy ne azt mond sose megyunk sehova, hanem milyen sziper lenne egyszer egy kozos vadasparkozas vagy akar gyerek nelkuli hamburgereves. Es hatha o is kinyogi mi a fene baja van...amugy ehet munkahelyvaltas nelkul is meguszhatja. En is estem abba a hibaba es a parom is mar, hogy ugyanazert a fizuert napi plusz orakat dolgoztunk ejszaka is elerhetoek voltunk. Kozben meg csak szepen le kellett volna epiteni bizonyos roasz szokasokat. Mint a munkaido utan bentmaradok...es ezert megtalal a főnök vagy hetvegen a szabadnapon bekapcsolva van a mobio egezs nap es barki elerhet.

Szoval igen tedd szova ujra meg ujra es probalj alkukepes lenni es ne hagyd magad lerazni es akar ezt ugy is menedzselhetned, hogy szuleidhez varatlanul lepasszolod a gyereket es osszehoztok egy kis osszebujast es utana veszed elo a temat hogy nem jobb lenne tobb ilyen?

2020. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer már mondtam neki de magának adott igazat, hogy keressek én is ennyit és utána magyarázzak. "


Ès azt kèrdezted tőle, hogy akkor ki fogja a gyereket hozni-vinni, háztartást ellátni? Mert úgy könnyű dolga van sokat keresni, hogy másra gondja sincs. Ha neki kellene olyan munkahelyet találnia, ahol a munkaidejèbe belefèrnek ezek, akkor nyílván nem is keresné annyit.

2020. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Volt már több hétvégén a mamánál a lányunk, de kettesben sincs semmi program, csak a tvt nézi.
2020. júl. 1. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Egész nap dolgozik, jóhogy lézezni sincs kedve!
2020. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
#8, jaj hagyjuk már ezt a lesajnalást. Egèsz nap dolgozik...Ő választotta ezt, más is elfárad. Attól mèg van családja, velük is kellene foglalkozni.
2020. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszélgetnék vele.Sokat.Amúgy napi 11-12 óra tényleg kiszipolyozó és nyilván mindketten meg vagytok fáradva rendesen.Te is, mert neked is bőven megvan a taposómalom reggeltől estig.Nem hiszem, hogy azzal megoldasz bármit, ha sértetten elvonulsz.Inkább csak a szakadékot mélyíted kettőtök között.Sokkal jobban járnál, ha a gyereket levinnéd a nagyszülőkhöz te meg otthon volnál és szépen, nem vitázva őszintén elmondanád amit itt leírtál.Ezzel többre mennél, már ha szeretnéd a kapcsolatotok megmenteni, javítani és a többi.
2020. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!