Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátnőm egyedül találkozik 2 fiú csoporttársával akikről még nem is nagyon mesélt?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy segítettek egymásnak a vizsgaidőszakban és összehaverkodtak, aztán megemlítette az egyik srác hogy összefuthatnának és ha minden igaz találkozni is fognak 3-an. 2 fiú 1 lány. Elvileg mindkét srácnak van barátnője. Ti hogy viszonyulnátok ehhez?

2020. júl. 1. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Áldja az ég. Menjen. Nem az apja vagy,hogy engedélyt kérjen tőled .
2020. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nincs miért aggódnod :D

24N

2020. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nalam az ilyen normalis volt amikor egyetemista voltam, sot 2 pasival osztoztunk egy lakas 3 szobajan. Soha nem tortent semmi. N
2020. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
H h h viazonyulnank? Ember, csak haverok. Neked talán nincsenek csaj ismerőseid?
2020. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megmondtam, hogy nem mehet és azt mondta hogy megérti és nem fog velük találkozni. Köszi a válaszokat. :) ment a like
2020. júl. 2. 06:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahha... Miért is lett törölve a válaszom, amikor írtam h kamu és elarultad magad?
2020. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!