Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb? Hosszú távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Hosszú távú szexkapcsolat,vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Lényegében a szexkapcsolatban is ugyanazt ugyanúgy megkapják az emberek mindent nem? Akkor minek kell összeköltözni?

2020. júl. 2. 00:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%

A szexkapcsolat nagyon üres, lélekölő hosszútávon! Tilos kötődni, tilos érezni, tilos megosztanod vele a napi gondjaidat! Lényegében prostituálódik a férfi is és a nő is, csak itt nem pénzzel fizetnek, hanem egy kis szeretettel, gyengédséggel egy számodra vonzó, szimpatikus illetővel.

A kapcsolat lenne a legmegfelelőbb.

2020. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
1 éve van egy szexkapcsolatom egy nővel. Érdekes módon mindent a világon megosztunk egymással, gondokat, bajunkat, örömüket.. Lényegében 24 órából a felét együtt töltjük mert egy melóhelyen is dolgozunk, egy településen lakunk stb. Független emberek vagyunk akik élvezik és szeretik egymást!
2020. júl. 2. 01:01
 3/37 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, hogy erről a témáról nem lehet normálisan beszélni, mert egy csomó ember belehúzza az egészbe a saját frusztrációit. És a kérdésed sem egy fix dologról szól csak. (Lást #1-es.)


"Melyik a jobb? Hosszú távú szexkapcsolat,vagy kapcsolat?"

Nincs fix jobb. Van, akinek ez jön be és van, akinek az. Sőt, még életszakasztól is függhet.


"Lényegében a szexkapcsolatban is ugyanazt ugyanúgy megkapják az emberek mindent nem?"

Nem. A dolog azért más. Egy kapcsolatban fixen ott vagytok egymásnak, egymásra alapoztok, a jövőt is tervezitek általában és hasonlók. A szexkapcsolatban azért ezek nincsenek és ha vannak is, nem olyan szinten. Plusz, a szexkapcsolat általában nyitott.


"Akkor minek kell összeköltözni?"

A költözés egy megint külön téma.


Amiben te vagy, kérdező, az egy jól működő szexkapcsolat, barátság extrákkal. És ezzel nincs semmi gond. Ha nektek jó, akkor csináljátok.

2020. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

És még egy érdekes vélemény, gondolat.. Tudom,nem biztos, hogy szimpatikus..

De amikor az ember összeköltözni, akkor rengeteg anyagi kiadással is számolni kell ugye természetesen,monoton életmód stressz az anyagi gondok miatt ami megmérgezné a szexuális kapcsolatot és a kapcsolatot egyaránt. Így meg nincs stressz,és a kámaszutra összes szituációját is megvalósítjuk. Akkor kérdem én.. Az utánam lévő úriembernek mivel lesz jobb aki esetleg a hölgyhöz költözik?

2020. júl. 2. 01:10
 5/37 anonim ***** válasza:
87%

Ez már megint egy külön téma, amire azért részben válaszoltam.

Amit leírtál az összeköltözéssel, az nem egy ideális kapcsolat. Egy ideális összeköltözésnél az anyagiak olcsóbban jönnek ki, a házimunka kevesebb fejenként. És a kámaszutrát bármikor, a ház bármely pontján azonnal kipróbálhatod.

2020. júl. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Számomra az intimitás, gyengédség sokkal fontosabb mint az,hogy tervezgessek,tervezgessünk.Amúgy sem szabad tervezgetni. Soha nem szabad! Így is ott vagyunk fixen egymásnak,sokkal több időt töltünk együtt mint korábban a volt párjainkkal. Akkor miért is nem jó ez a barátság extrákkal dolog? Ha meg valamikor véget ér ez a kapcsolat,akkor véget ér! Ráadásul herce hurca nélkül, nem kell összepakolni, visszavinni a tárgyaimat, ruháimat stb.
2020. júl. 2. 01:19
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Oké, eddig normálisan válaszolgattam, de amúgy mit akarsz? :D Meggyőzni mindenkit, hogy a szexkapcsolat jobb, mert neked jobban bejött?


"Számomra az intimitás, gyengédség sokkal fontosabb mint az,hogy tervezgessek,tervezgessünk."

Sokaknak az intimitáshoz hozzátartozik a tervezgetés is. Közös jövő, gyerek, stb.


"Amúgy sem szabad tervezgetni. Soha nem szabad!"

Már miért ne szabadna? :D


"Így is ott vagyunk fixen egymásnak,sokkal több időt töltünk együtt mint korábban a volt párjainkkal."

Ez már a ti dolgotok, de ezt miért írod le? Azért rosszabb nekem kapcsolatban lenni, mert ti többet vagytok együtt a régi kapcsolataitokhoz képest? Ha meg annyira az összeköltözés ellen is vagy, akkor most miért hozod fel előnynek, hogy többet vagytok együtt?


"Akkor miért is nem jó ez a barátság extrákkal dolog?"

Hol írtam, hogy nem jó? Sehol.


Te nem az a srác vagy, aki pár naponta/hetente kiír egy hasonló kérdést, ahol lényegében másokat győzköd, hogy nem jó a komoly kapcsolat, mert ő képtelen kiépíteni?

2020. júl. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
De most nézzük csak a szex részét a dolognak. Mondok akkor egy példát.. Ha valamikor valaha később lesz egy kapcsolata egy férfival.. Az mivel lesz jobb a csávónak? Előtte én már szinte mindent megcsináltam a csajjal és bizonyos dolgoktól a hölgyeménynek én jutnék eszébe úgyis.Tehát most kizárólag ezt a dolgot vegyük alapul. Az új csávójának mivel,mitől lesz jobb?
2020. júl. 2. 01:34
 9/37 anonim ***** válasza:
84%

Erre már válaszoltam, olvasd már vissza...

Amúgy nem, nyugodj meg, egy komoly kapcsolatnál való szexnél te soha nem fogsz eszébe jutni a csajnak.

2020. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
5 hónapja voltam itt legutóbb.
2020. júl. 2. 01:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!