Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neonáci tetkók miatt ott hagynád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neonáci tetkók miatt ott hagynád?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja ismerem az illetőt és most jöttem rá h több neonáci tetkoja is van. Combján horogkereszt, a hasa alsó részen pedig egy birodalmi sas. A horogkereszt rövidnadrágban sem latszodik és a sas sem latszodik teljesen hacsak nincs a nadrág csipoig letolva. Ha normál szintig van felhúzva a nadrág akkor csak a tetko felső része látható. Tehát úgy lett megcsinálva h mondjuk egy strandon se nagyon tűnjön fel. Mindkettő minősegi, alapos munka. Rákérdeztem azt mondta régen csinaltatta, nem neonáci, nem tagja már semmi ilyen jellegű társasagnak. Csak akkor azt nem értem miért nincs át tetovalva. Egyébként nem egy tarkopasz, trikos bunkó. Főiskolát végzett és két autómosója van.
2020. júl. 2. 02:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Nem politizálok, de ha muszáj lenne választani és besorolni magam valahová, akkor én is inkább szélsőjobboldali vagyok.
2020. júl. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Egyszeruen keptelen lennek vele megjelenni barhol, tok mindegy, hogy latszik vagy sem, lesznek olyan helyzetek, amikor latni fogjak masok is. Szexelni meg aztan plane nem tudnek vele.
2020. júl. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Én otthagynám, ha más nem is tudja, nekem szembesülnöm kell vele, és nem tudnék túllendülni ezen.
2020. júl. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan nem égetném magam vele, kuka. Amúgy be ne kajáld, hogy már nem neonáci. Ha megváltozott volna akkor biztosan kezd velük valamit, valami mintával lefedeti vagy eltávolittatja. Normális ember biztos nem hagy magán ilyeneket lustaságból.

Egyébként bizonyos gyűlöletszimbólumok hordásának/mutatásának amúgy tudomásom szerint jogi következménye is lehet. Ilyen pl a horogkereszt is.

2020. júl. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
A parom valahol engem is kepvisel, hisz o az en valasztasom, vele mutatkozok, ahogy viselkedik vagy amiben hisz, az en is vagyok valahol, szamomra a madarat tollarol, embert baratjarol ugyanugy igaz a parvalasztasra is. (De ez en vagyok). Szemely szerint buszke vagyok a ferjemre barhol megjelenunk ketten, kerdezd meg magadtol uezt, ha vele mutatkoznal. Jah es aki nem hisz benne, nem tetovaltatja magara, aki pedig belatja hogy mekkora hulyeseg, az atutteti. A pasi kokemeny neonaci.
2020. júl. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudnek olyan emberrel letezni, aki olyan tetovalast visel, aminek az egisze alatt nagyszuleim csaladjat kiirtottak.
2020. júl. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

Bar a 2 automoso szepit a dolgon, de akkor sem.


(Durva, hogy ez egyaltalan kerdeskent felmerult benned.)

2020. júl. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
kár, hogy a kérdező magáról írta ki a kérdést...ordít róla.
2020. júl. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
No. Azonnal szakitanek vele. Láthatóan ostoba ember, tök mindegy milyen automosoi vannak, ha még tényleg megvilagosodott volna, akkor a két kezével akarna leradirozni őket magáról, mégse teszi.
2020. júl. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

A birodalmi sas nem náci szimbólum. A horogkeresztet nézd meg melyik irányban áll, lehet buddhista jelkép is (nem valószínű...).


Igen, elhagynám, mert nagyon butának tartom az olyan embert, aki politikai nézeteit magára tetováltatja.


F

2020. júl. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!