Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában érdekesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában érdekesen viselkedik ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párkapcsolatban élet 1 éve együtt a barátommal.

Sajnos nálunk a komminikáció nem nagyon müködik... semmit nem mond el még ha kérdezem sem.

Abból áll a napunk,hogy haza jőn melobol fürdik és telefon folyamat..

Viszont 2 napja nagyon furcsán viselkedik..

A melohelyen van egy kis csaj aki elvileg nem tetszik neki...

Tegnap már be shokkaltam...

Egész nap folyamat telefon és ha oda mentem hozzá rogton kilepett a beszelgetesbol.

Mondtam neki, ha mar itthon van kicsit legyunk egyutt..

Igy kiment a konyhaba és ott nyomta tovább.

Meg az volt a fura hogy tusolashoz is vitte a telefont.

Nem szoktam bele nezni a baratom telefonjaba mert lehetosegem sincs ra, es nem is szeretnek.

Megbizok benne.

De mostmar kicsit kezd furcsa lenni...

Van okom?


2020. júl. 2. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Ebben a történetben leginkább te vagy a furcsa.
2020. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de mi a bigyóért vagytok együtt?
2020. júl. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tisztel az biztos. Szerintem már csak azért van veled, hogy legyen valaki amíg nincs új barátnője.
2020. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont így élünk ketten anyámmal. 😂

Azt javaslom, hogy szabadulj meg ettől az embertől. Nem tűnik túl jónak az életetek. És igen, van okod aggódni. Ez az ember az első adandó alkalommal meg fog csalni, vagy le fog lépni/ki fog dobni.

2020. júl. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján félreértelmezed a kettőtök közti kapcsolatot. Ti csak lakótársak vagytok, ennyiből kiindulva, nem egy pár. Ennek így semmi értelme, és szerintem itt a megcsalás (lehetősége, ami amúgy valósnak tűnik) a legkisebb probléma.
2020. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem hogy így szokott kezdodni, nekem így ugyan ez volt, szakits vele mielőtt ő szakít veled.

Miért nem beszélgettek?

A komunikacio nagyon fontos egy kapcsolatban. :)

2020. júl. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az életforma rendszeresen így működik nálatok, akkor ez nem egy párkapcsolat, hanem egy helyen éltek és néha dugtok is!!

Ebből jobb minél előbb kiszállni.

2020. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És ez a kapcsolat neked azért jó mert...miért is?
2020. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te párkapcsolatnak nevezed? Ez egy nagy büdös semmi. A 2 nappal előtti időkben sem foglalkozott veled. Minek vagytok ti együtt egyáltalán? Hogy legyen kivel elosztani a költsègeket, meg van nèha szex?

Ennek így nem sok èrtelme van, kb. lakótárs extrákkal.

2020. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megvan még a pali?
2021. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!