Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom strandra akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom strandra akar menni de én utálok strandra járni, mi legyen?

Figyelt kérdés

A barátom elhívott strandra mert ugye itt a nyár. De én nem szeretem az ilyesmit, eleve sokan vannak meg elég szégyenlős is vagyok és kellemetlen lenne nekem fürdőruhában mászkálni a barátai előtt meg mindenki előtt. Megsértődött, hogy nem akarok vele időt tölteni és azt mondta rosszul esett neki hogy visszautasítottam.

De nekem tényleg semmi kedvem strandolni, eddig se volt, 10 eve nem voltam strandon.


2020. júl. 2. 08:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Menjetek kettesben, így mindkettőtök részéről lesz kompromisszum.
2020. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Felvetette hogy menjük kettesben de nekem akkor is extrém kellemetlen lenne, egyáltalán nem élvezem az ilyesmit és annyira szégyenlős vagyok hogy még a saját családom sem látott bikiniben 10 eves koromtól.

Minden más programban benne lennék vele de ő nagyon strandolni akar

2020. júl. 2. 08:52
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Dobj fel masik ötletet ahova szivesen mennél inkabb. Nem a strandon kell lovagolni.

Menjen a haverjaival veled meg oda amit te ötletelsz

2020. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Az nem jó ha nem egyeztek. Egyébként nem kell bikiniben lenned, keress egybereszest, vagy tankinit, vagy ha nem mesz vízbe vegyél fel egy lenge strandruhát. Persze nem jó feszengeni, egyszer kipróbálhatod aztan meglátod hogy birod.
2020. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Annyira szégyenlős vagy?De hát a barátod előtt is csak le kell vetkőzni!

Én tegnap voltam strandon. A medencében ücsörögve nézelődünk......kb 30 emberből (nő/férfi) 28 volt az, aki nem átlagalkat. Vékony/kövér, fehérbőrű, atlétabarnulós, sörpocakos, lógóscicijű. Mégsem zavartatta magát senki sem.


De ha annyira nem szeretsz strandra menni ezt fogadja el a barátod és keressetek más közös programot,Ő meg menjen el a barátaival strandolni, amit Te fogadj el.

2020. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
A barátod elmegy a strandra, te meg nem. Nem vagytok összebilincselve gondolom. Mondok egy újságot, nagyon meg fogsz lepődni. A pároknak nem kötelező mindig mindenhová együtt menni, nem ezen múlik a boldogság. ha valakinek a hegymászás a hobbija, oda sem kell menni a párjának. De mondhattam volna a búvárkodást, ejtőernyőzést, krosszmotorozást is. De a nőket sem kíséri el a barátjuk/férjük a hímzőszakkörbe, vagy a jóga aerobik órára.
2020. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is gond volt, igazából megoldódott, elmegyünk a stranra a haverokkal, ők pancsolnak én meg "vigyázok a cuccokra", olvasok addig az árnyékban. Sok-sok éve a parton olvasás a kedvenc strandprogramom amúgy is. :)
2020. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
Ez van, amikor összejössz egy fehér bálnával...
2020. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

A férjem utál strandolni, a nyaralás se annyira izgatja, én szeretem. Kompromisszumos megoldás, hogy én nem rángatom minden héten strandra, max 1-2x/szezon, és egy párnapos nyaralásra eljön a kedvemért, meg a gyerekek kedvéért minden évben. Cserébe én se nyaggatom évi kéthetes utazásokkal, meg téli wellnessel, meg előszezon, utószezon stb.-vel.

Ezzel azt akarom mondani, hogy lehet kompromisszumot kötni, ő nem cseszeget ezzel állandóan, te meg néha erőt veszel magadon és a kedvéért elmész. Garantálom, hogy nem fogsz belehalni, és ha nem szenveded direkt végig az egészet, még jól is fogod magad érezni.

2020. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek strandolni, de néha "muszáj", mert úszni meg szeretek és a családom (párom, gyerekek) többi része strandolós. Egy nyarat egyszer gumiharisnyában kellett végigcsinálnom, na az volt csak a tényleg feltűnő. Vigasztaljon, hogy nálad sokkal rondább emberek is mászkálnak majd a strandon egész 100 évesig, de a tinilányok között is van akad már narancsbőrös meg striásan hízott, aztán az is általában jókedvűen mászkál, nem is beszélve az elszúrt tetkókról, bőrbajokról, szőrös hátakról meg mindenféle egyéb látványosságról, úgyhogy nem te leszel a középpontban :) Vagy jó megoldás lehet, hogy inkább valami elhagyottabb fürdőhelyre mentek, mondjuk a Tiszára, ott aztán a fenét se érdekel majd se a feneked-melled-hasad tömörsége, se a divat :)
2020. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!