Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos együttélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos együttélés során a randizás?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok vagy nem fontos nektek?-miket szoktatok " csinálni" randiként?
2020. júl. 2. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én inkább kettesben eltöltött szabadprogramos időnek mondanám. És nagyon fontos.Folyamatosan dolgozunk, otthoni feladataink vannak,feszültségben élünk. Muszáj néha ebből kizökkenni. Aki meg tudja tenni pár napra legalább valahová menjen el, de ha nincs erre lehetőség legalább hetente pár órát kikapcsolódással kell tölteni, otthonról kimozdulva.

Mi tegnap pl. strandon voltunk. Csak üldögéltünk, napoztunk, vízben voltunk, beszélgettünk.Egy délutánt. Mégis nagyon jó volt. Belemerülhettünk olyan témákba amiről otthon időnk sincs beszélgetni, vagy nem jut eszünkbe.

Fura, de átöleltük egymást, a párom (nő vagyok) folyamatosan azt mondogatta,hogy milyen jól áll ez a bikini, olyan csinos vagyok benne.

Kellenek ezek az órák, vagy aktív együttléttel/programmal, vagy csak simán ücsörgősen,beszélgetve.

2020. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze , hogy fontos. Ugyan azt amit az ismerkedős szakaszba, mozi, étterem, parti séta... A lényeg, hogy kettesben, csak egymásra figyelve.
2020. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehet randizni azzal, akivel együtt élsz? Külön kocsival mentek az étteremhez vagy mozihoz és ott jól megörültök egymásnak vagy hogy?
2020. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!