Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a barátotok nem abban a nyakkendőben jelenne meg családi összejövetelen, amelyiket ti mondtátok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 12:05
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék, mert ha igazán szeretne, nem lenne engedetlen
Hazaküldeném, hogy vegye át, vagy ne jöjjön vissza
Megcsalnám az első sráccal, aki a megfelelő nyakkendőt viseli
Megfojtanám vele és a temetésére a másikat adnám rá
Kidobnám az összes többit, ha ennyire ezt akarja viselni
Beszólogatnék neki az egész család előtt
Nem szólnék hozzá egész nap és a szexet is megvonnám egy időre
Átszerkeszteném róla készült képeket, kicserélve a nyakkendőt
Semmit, nem érdekelne
Ha tetszene, megdícsérném, amúgy semmit
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Felnőtt ember öltözködésébe nem szólok bele. :-)
2020. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mégis milyen családi összejövetel az ahova nyakkendő kell?
2020. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

2.-nak.


A disznóvágáson és a krumpliültetésen kívül is vannak összejárások másoknál. >:)

2020. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekeim öltözködésébe beleszólok, a férjem képes önállóan felöltözni, max vetkőzni segítek. 😉
2020. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem az esküvőnk és nem mondjuk meztelen nőset mintájút vett egy keresztelőre, akkor eszembe nem jutna beleszólni, mit vegyen fel. Max. azt szoktam megjegyezni utólag, amiben tetszik.
2020. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Bosszús lennék, ha mondjuk előre lefixáljuk, hogy a kék nyakkendőt veszi fel, ami színben megegyezik az én ruhámmal, erre felveszi a lilát. Ha van egy előre megbeszélt stratégia, miért kell az utolsó pillanatban mindent megváltoztatni? Hmmm?
2020. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jól állna, megdicsérném és nevetnék egy jót. Xd
2020. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
😂 vicc ez ugye?
2020. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
En nem kezelem fogyatekoskent a ferjem, igy nem tudom, milyen az, mikor megszabom neki. O szokott tanacsot kerni, de szabad felnott ember.
2020. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok az anyja és már elmúlt 18 éves tehát úgy öltözködik ahogy neki tetszik amiben jól érzi magát a férjem se mondja meg nekem milyen cipőt vegyek fel esetleg megemlíti hogy neki melyik tetszik de ha én úgy érzem a másik jobban illik a ruhámhoz akkor azt választom inkább.
2020. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!