Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni? Kitartani egymás mellett? Fiatalon ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy párommal nem vagyunk öregek, egy ideje már nem olyan a kapcsolatunk, mint régen. Ez részbe a körülményeknek köszönhető de amúgy a szerelem érzése alapvetően megvan.

Betegségek neki is, a szüleinek, az enyémeknek, a vírushelyzet, a sok munka ami júniusban felhalmozódott. Sok minden van ami miatt mostanába nem tudtunk annyit együtt lenni mint régen vagy ha mégis, akkor az általában nem olyan volt.

Nekem néha hiányoznak a régi idők de elfogadom, hogy sajnos most ez nem olyan helyzet. Régen, három éve amikor összejöttünk de még 1-2 éve is, minden más volt. Nem volt annyi probléma, eljártunk éttermekbe, filmeztünk, csókolóztunk az erdőben, tapiztuk egymást, egymásnál is sok időt töltöttünk, elutaztunk valahova. Most ebből alig maradt meg valami.

Most már nem nagyon tudunk elutazni sehova, idegesítenek minket a kapcsolattól független problémáink, nem járunk el a városban sem annyit, mint régen (vagy ha mégis akkor az a vírus miatt nem az igazi), azért néha beindulunk egymásra meg fantáziálunk, csókolgatjuk és tapizzuk egymást de alapvetően a régihez képest majdnem nulla a szexuális életünk. Az érdeklődésünk is hullámzó és a megvalósítási lehetőség is. Ehhez hozzátartozik, hogy ritkábban találkozunk és ha találkozunk, akkor is vagy van valami vagy nincs, az attól függ melyikünk milyen hangulatban van, mennyire nyomasztják a különböző problémái, hogy érzi magát.


Szeretjük egymást és próbáljuk egymást támogatni de a romantika, az erotika, a közös szórakozás, az együtt alvás, a közös nyaralások, ez már nem olyan mint régen. Nem azért mert igényünk nem lenne hanem mert egyszerűen nem elhanyagolhatóak a körülmények (az ő apukájáról nemrég derült ki, hogy daganatos beteg, műteni fogják, a párom is járkált orvosokhoz mert minden baj összejött neki, az én apukám is daganatos beteg - szerencsére javult az állapota-, anyukámnak is mindig baja van, depressziós vagyok néha, alig találtam szakmai gyakorlatot és még sorolhatnám tovább.


Nagyon gáz ha egy fiatal párnak hónapok óta erről szól a kapcsolata? Gondolom a fiatal párok 90%-a rendszeresen szexel, sokat szórakoznak együtt, tudnak a kapcsolatukra és a jövőjükre koncentrálni.


Én már néha ott tartok hogy nem tudok az apró örömöknek örülni. Például ha munka után meglátogat kis időre vagy ha együtt töltünk egy hétvégét. Azért nem, mert az rendben van hogy egy kis ideig ez így szép és jó de utána megint visszaáll minden a hagyományos kerékvágásba és mert tudom, hogy ez a kapcsolat már nem olyan, mint régen. Már ez a tudat nekem elég hozzá, hogy ingadozó legyen a hangulatom. Egyik nap várom, hogy lássam, másik nap nem hat meg. Egyik nap nagyon be vagyok rá indulva, másik nap meg csak arra gondolok, mennyire más lett az egész és már be se indulok.


Olyan néha mintha 60 évesek lennénk, pedig nem. Elhagyni nem akarom mert amúgy szeretem és mellette akarok lenni a nehéz időkben.



2020. júl. 2. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. És igen kitartani egymás mellett. Ha a nehéz időkben is kitartotok egymás mellett mikor könnyebb lesz lekerül a nyomás rólatok derűsebben látjátok majd a kapcsolatotokat. Nálunk 2 év különbséggel az apák elhunytak 49 és 51 évesen. Az öregem 50 milliós adósságot halmozott fel. Átvettem a hagyatékot és 3 évnyi munkával rendeztem a dolgokat. Közben hunyt el párom édesapja is. Kitartottunk egymás mellett. Szerintem nincs olyan amit ne tudnánk átvészelni együtt.
2020. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető.

A körülmények tényleg megnehezítik a helyzetet, de így csak erősödik a kapcsolatotok!

Ki kell tartani egymás mellett, mert ha ezt kibírjátok (hiszen megfogalmazódott benned, hogy ez gáz), akkor bármit.

Hidd el, lesz jobb és könnyebb is, akkor majd mindent bepótolhattok.

Egy igazi, hosszútávú kapcsolat nem csak annyiból áll, hogy szex, boldogság. A nehézségeket is meg kell együtt élni, és azt mondani: "Együtt megoldjuk!"

És ott lenni, és igenis megmutatni, hogy tényleg szeretitek egymást és semmi nem akadályoz meg ebben titeket.

Nagyon szorítok nektek, és remélem hamar rendbe jön minden!:)

20/L

2020. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom mennyi idős vagy, de azt tudom, hogy a problémák fejben dőlnek el. Ha nyomasztod magad, ha azt mondogatod, hogy úgy sem jó, akkor amikor együtt vagytok, ráfogja nyomni a bélyegét.

Amikor végre együtt vagytok, mindketten kicsit próbáljátok kizárni a külvilágot, próbáljatok csak egymással foglalkozni.. a problémák, gondok, bajok majd ráérnek pár óra múlva is.

Tapasztalatból beszélek, mindenki életében vannak hullámvölgyek az élet minden területén. Tudnotok kell kommunikálni egymással, megérteni és segíteni a másikat. Amikor eltudjátok fogadni a dolgokat és a közös időtöket vagy legalább egy részét tehermentesíteni, akkor egyenesbe fog jönni minden. Akkor valószínűleg jobban egymásra is tudnátok hangolódni, romantikusan.

Próbáljatok kikapcsolni, beszélgetni, élvezni egymást. Nem lesz egyszerű, de megéri :)


26L

2020. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt az időt ki kell bírni többen vagyunk úgy, hogy dolgozunk mert lakás kell gyereket szeretnénk és közben a szülők lebetegszenek. Anyukám parkinzonkóros volt, apukámnak agyvérzése volt fél oldala lebénult. Úgy hogy sok kitartást kívánok és tartsatok ki nem lesz könnyű.
2020. júl. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!