Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden színész nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden színész nárcisztikus és ebből fakadóan minden színész párkapcsolata borzasztó?

Figyelt kérdés
Azért érdekel a véleményetek, tapasztalatotok, mert szerintem minden színész nárcisztikus, de ettől még biztosan élhet kiegyensúlyozott kapcsolatban. De akkor miért tartják katasztrófának, ha valaki nárcisztikussal alkot egy párt? Vagy válasszuk ketté a nárcisztikus személyiséget a nárcisztikus személyiségzavartól? A kettő nem ugyanaz?

2020. júl. 2. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne minden színész nárcisztikus? A színészethez empátia kell, át kell tudnod érezni amit játszol ahhoz, hogy hitelesen tudd alakítani. Egy nárcisztikusban nincsen empátia, nem tudja az érzéseket felfogni, átérezni. Nárcisztikus ember nem lesz jó színész.
2020. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre nemzetközi szinten ismert ellenpéldák is vannak: Cillian Murphy, Adam Driver, Christian Bale, Hugh Jackman, stb.
2020. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1: azért eznem ennyire fekete-fehér. Nemrég elkezdtem nézni egy színész kerekasztal-beszélgetést a youtube-on, az első megszólaló Robert de Niro volt, és majd szétvetette az alig leplezett önimádat. Annyira kínos volt, hogy inkább hagytam a francba az egészet.
2020. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért gondolom, hogy a színészet és az önimádat kéz a kézben jár, mert éltető elemük középpontban lenni, a közönségtől töltődnek fel, a tőlük kapott rajongás, imádat tölti fel őket és a nárcisztikus is erre használja a maga körül lévő embereket: szüksége van rájuk, mert kell az imádatuk. Ha szeret, akkor is saját magát szereti a másikban, azt szereti, hogy a másik imádja, rajong érte.

Találkoztam már néhány színésszel, mindegyikükre jellemző volt, hogy képtelenek háttérbe vonulni, állandóan arra vágynak, hogy a figyelem rájuk irányuljon. Nem csak a színpadon, hétköznapi helyzetekben is.

2020. júl. 2. 15:39
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Magyar színészekkel találkoztál, kérdező?
2020. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. júl. 2. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanezt tudom elmondani, és igen, dolgoztam színházban...

Végtelenül önimádó volt a legtöbb színész, még akiről nem is gondoltam volna, annak is minap megnéztem a facebook profilját. Kb leesett az állam.

Szerintem a 99% beteg.

2020. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagy hal kis tóban effektus. Zámbó Jimmynél is ugyanez volt. Életkorukat tekintve melyik korosztály volt?
2020. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hiszen minden színész teljesen egyforma, ugye? Keanu Reeves is híres a nárcizmusáról például.. :D
2020. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es, és ezek a színészek rossz, bántalmazó kapcsolatban éltek a párjukkal?
2020. júl. 2. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!