Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat egyből rávágni hogy ha szereted elfogadod olyannak amilyen?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ez csak takarózás ha vki így reagál. A változás + is lehet és előrébb viheti. (Jobb közérzet csinosabb lesz stb)

Pl;

Felszaladt rá pár kiló és ezért szólunk; pláne mikor már erősen látszik mégse tesz ellene

Vagy vlmi nem tetszik ahogy csinálja


2020. júl. 2. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem amikor valaki ezt mondja, senki nem az ilyen plusz pár kiló típusú dolgokra meg kisebb csiszológásokra érti, hanem arra, amikor valaki képtelen elfogadni a másik személyiségét és azt próbálja meg a saját ízlésére formálni.
2020. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez a reszleteken mulik, ha valaki egeszsegtelenul dagi es hatraltatja a mindennapokban, pl a kozos barati tarsasagos turan mindenkinek ra kell varnia, nem elvezi annyira mint a tobbiek, vagy folyton rosszkedvu mert nem talal magara jo ruhakat, szorong az emberek kozott a sulya miatt es tarsai, akkor nem gaz, ha a masik buzditana a fogyasra... Ezzel csak neki is jot tesz.

De ha mondjuk csak ilyen 65-70 kilo a csaj (normal magassaghoz) es semmi problemaja nincsen csak a csavo rakattant a lapos hasra, akkor szerintem ne csesztesse, vagy keressen mast.

2020. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem divat ezt mondani. Viszont az sem jó, ha folyamatos kritizálás cèlpontja, meg sokszor bele van okoskodva a dolgaiba.
2020. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell egy kis átb*s mindenkinek... A válási statisztikák nem a kölcsönös elfogadásról mesélnek.:)
2020. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!