Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértödtem meg?

Figyelt kérdés

Tegnap mondta a barátom ma megáll utánnam elmegyünk kávézni. Délután írt sms et holnap jön. Mondom ok. Ha de mondom elég jövöhéten is. Erre ö hogy nem is hiányzik nekem nemakarok találkozni érti.


Gondolom munka jött közbe. Sokat dolgozik. De azért írhatta volna neharagudj ez meg az közbe jött holnap jó csak.

Végtére még ö sértödött meg hogy mondtam elég a jövöhét is. ( nemtudom tudja e hogy az a bajom hogy mára mondtuk).


2020. júl. 2. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szét vagy esve. Nézd meg mit írtál.
2020. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérek egy szakfordítót!
2020. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez milyen nyelven van?
2020. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De most min akarsz megsèrtődni? Szólt, hogy csak holnap lesz jó, te meg elkezdted a hisztit a jövőhètről...
2020. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem tudtok kommunikálni csak utalgatni meg majd a másik kitalálja, hogy mire gondoltál akkor minek vagytok kapcsolatban? Ez a szint 16 évesen elmegy, egy felnőtt párkapcsolatban már nagyon ciki. Ha ennyire semmit nem tudtok megbeszélni akkor nem kell együtt lenni.
2020. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Te magyar vagy?
2020. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom:

Randit beszéltek meg, de a pasinak közbejött valami, így szólt hogy nem ér rá, a csaj meg kiverte a cirkuszt, hogy akkor ne is találkozzanak.


Válaszolva: nem, nem sértődtél meg jogosan.

2020. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm 7.!


Kérdező: Maradj csendben!

2020. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszi 7-es!


Kérdező, neked egy ásd-el-magad-szettet ajánlok, mert menthetetlen vagy.

2020. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem vertem ki a dilit. Csak közöltem elég jövöhéten is


És nem indokolta meg hogy ma dolga van azért nem jön. Csak közölte hogy holnap. Mimtha a máról szo se lett volna. En meg mind a hulye keszultem

2020. júl. 2. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!