Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy fontosabb legyek neki?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, 22 éves. A barátom 25 éves. Egyszer megkertem a barátom, hogy nem vinné-e el vizsgára, mivel nagyon rettegtem a vizsgától és nem mertem volna élvezetni. Erre azt a választ kaptam vissza, hogy nem mivel sokat kellene rám várni.. Most van államvizsgám. Megkertem öt, hogy nem tudne-e el inni, mivel nagyon stresszelek miatta. Most azt a választ kaptam rá, hogy meglassa, hogy mennyi munkája lesz. (közbe ha egyet gondol bármikor otthon marad és nem megy munkába)

Azonban az anyukáját jövőhéten kellene vinni orvoshoz, és már 100x elvitte neki 1x nem tudta azt mondani, hogy nem tudja el inni őt. Én nem azt szeretném hogy ne vigye el az anyukáját. Csak nem értem, hogy őt miért tudja elvinni mindenhova én pedig 2x kértem meg rá és ilyen válaszokat kaptam. Szerintetek, hogy tudnám elerni, hogy fontosabb legyek neki?



2020. júl. 3. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Biztos azt szeretnéd, hogy fontosabb legyél neki? A leírtak alapján nem vagy az, és nem is leszel.

Szerintem, ha szeretne, akkor ezek nem olyan nagy kérések a részedről, sőt...szerintem igen fontos mérföldkő az életedben egy államvizsga, szóval az a minimum, hogy a párom mellettem álljon, de valahogy ő nem érzi a súlyát.

Érdemes lenne erről elbeszélgetni vele, mert lehet feleslegesen gondolkodsz, amikor ezek alap dolgok lennének egy kapcsolatban.

2020. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem érdekled annyira hogy segítsen neked. Biztos csodás a kapcsolatotok.
2020. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Saját autója van? Ha igen, akkor gáz a bárod. Ha a szülőké az autó lehet nem adják oda neki, hogy furikázzon, csak ha családon belül kell fontos dologért.
2020. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Saját autója van, nem függ már így a szülőktől
2020. júl. 3. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Férfiként mondom hogy az ember lesz..r téged, elvan veled de nem szeret.


Az már rég rossz ha egy kapcsolatban erolkodni kell hogy fontos legyél a másiknak ha magadtól nem vagy az akkor az egy rossz kapcsolat de úgyis mindjárt jön a szöveg hogy hát de szereted.

2020. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!