Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van valakim, de sosem alszunk együtt, ami nekem nem baj, azt meg kéne beszélni?

Figyelt kérdés

Én elég magamnak való típus voltam mindig is, sokat szeretek egyedül lenni, és nem igénylem az együtt alvást sem, sőt, kifejezetten zavar, ha ott van valaki, akár családtag, akár pasi, bárki, olyankor mindig nyugtalan vagyok, és pocsékul alszom.

Volt már egyszer egy olyan exem, aki nem maradt soha éjszakára, és azért rákérdeztem, mert alapból nem ez a normális, és azt mondta, hogy neki nehezen megy ez a fajta intimitás, tehát hasonló típus volt, mint én.


A mostani párommal is ez van, de nála még nem kérdeztem rá.

Nagyon édes, nagyon törődik velem, csomót találkozunk, szóval kétlem, hogy valami rossz lenne emögött, talán ő is ilyen fajta.


Szerintetek kérdezzem meg? Még nagyon a kapcsolat eleje, és nem nagyon nyíltunk még meg egymásnak komolyabban, szóval nem tudom, hogyan hozzam szóba.


2020. júl. 3. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nehezen megy az intimitás, ahol dugtok, meg elvileg kapcsolatban vagytok? Eh... Végülis, ez lehet is kapcsolat. Szexkapcsolat, de nem párkapcsolat.
2020. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam is, hogy én ilyen vagyok, és volt már ilyen exem, nem tudom, ez miért annyira elképzelhetetlen, hogy léteznek ilyen emberek. :D
2020. júl. 3. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Oké, te ilyen vagy, meg az is olyan volt, de az emberek nagy százaléka nem emiatt nem marad ott éjszakára dugás után...
2020. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Pasinak is jó, kellenek az ilyen csajok is!


Még ha atvaltoznal szex után kajává akkor még jobb lenne!!

2020. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy idő után ez a legtöbb férfinél kevés... együtt vagyunk, jól érezzük magunkat, szexelünk egy jót, aztán éjszaka közepén megyek haza aludni... Nekem ezután nagyon furcsa lenne. Úgyhogy előbb utóbb érdemes lesz ezt a témát felvetni, attól még én tiszteletben tartom, hogy te ilyen típus vagy
2020. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Én együtt lakom a párommal már 8 éve és minden szempontból jó a kapcsolatunk, annak ellenére, hogy nagyon ritkán alszunk együtt. Miattam van ez, mivel én nem tudok senkivel együtt aludni. Egyrészt hatalmas hely kell, mert "szétdobálom" magam alvás közben, másrészt idegesít a másik hangos szuszogása, mozgolódása, esetleges horkolása. Minden apró zajra egyébként is felébredek.

Együtt vannak az esti programjaink, de utána én megyek a másik szobába aludni, ő meg marad a hálóban. Számunkra ez teljesen természetes, nem hozott törést a kapcsolatban, nem idegenedtünk el egymástól, nem lett kevesebb a szex és még ki tudja, miket szoktak sorolni.


Este elalvás előtt és reggel is oda bújunk egymáshoz, az intimitás, szeretgetés, szex meg van, csak nem alszunk együtt. Nem is értem, ez miért feltétele a jó kapcsolatnak.

Szerintem nyugodtan beszéld meg a pároddal, nincs ebben semmi elítélni való.

2020. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!