Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire megbocsátható ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbocsátható ha a párod csúnyán beszél?

Figyelt kérdés
Pl. szépen beszélek hozzá, de ő azt mondja hogy mi a f***szt akarok.
2020. júl. 3. 14:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy valamikor már nyilvános helyen pl. bolt is beszélt már így.
2020. júl. 3. 14:22
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Megbocsátanám neki, hogy így beszélt velem, de szakítanék.
2020. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék együtt ekkora bunkóval.
2020. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer szem és fültanúja voltam egy olyan jelenetnek, amiben elhangzott ez a mondat: "Most mégis mi a f***szt akarsz tőlem?"


És ennyi volt a válasz, mielőtt a nő faképnél hagyta a (volt) párját és a haverja által szervezett grillezős kerti partit:


Többé már semmit. Köszönöm, hogy az életem része voltál, de részemről most vége.


Nyilván ennyi volt az aznapi jó hangulatnak, de a mai napig előttem van az tekintete, ahogy hosszan, döbbenettel vegyes szomorúsággal a szemébe nézett a férfinak, mielőtt kimondta ezeket a szavakat, és jó példaként jut eszembe arra, hogy van olyan nő, aki időben, és méltósággal tud kilépni egy ilyen kapcsolatból.


(Én akkor láttam mindkettőjüket először és utoljára, így nem tudom, hogy érlelődött-e a lányban egy ideje a szakítás gondolata, meg azt sem, hogy milyen előzménye volt mindennek, de becsültem érte, ahogy

akkor és ott reagált ebben a helyzetben.)

2020. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egy-két csúnya szó kicsúszik a száján, azzal nincs gond, mindekivel megesik. Ha minden mondatában legalább egy szó káromkodás, akkor elgondolkoznék a kapcsolat további alakulásán.
2020. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lapát.
2020. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem beszel igy, akkor kuka. Ha csak neha elkaromkodja magat mert bevagja a kislabujjat a szekreny sarkaba, az nem erdekel.
2020. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletlen veled és bunkó is.Biztos nem tűrném el egy percig sem.De gondolom te nem beszélsz csúnyán vele és megadod neki azt a tiszteletet ami tőle elvársz?
2020. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz. Én is ilyen pasival elek. Ha nem úgy van valami ahogy ő gondolja akkor ocsmányul beszél velem. Már ott tartunk h mások előtt is!!
2021. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!