Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tudtam meg hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg hogy a barátom régen mindenféle kis nőcskékkel összejárt, meg mindenkinek írogatott, aki mozgott. Megváltozhat egy ember ennyire hogy csak én legyek neki?

Figyelt kérdés
Nemrég óta vagyunk együtt, nem tudom mit csinálhat ha nem vagyunk együtt, eddig megbíztam benne, mert nagyon rendesnek ismertem meg. De ahogy ezeket hallottam nagyon elbizonytalanodtam. Azért ott még lehet nem tart a kapcsolatunk, hogy kérdőre vonjam... de nagyon rosszul esik, mert nem ilyennek ismertem meg.

2020. júl. 3. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen, szerintem ez lehetséges, hogy úgymond te vagy az "igazi" számára és hajlandó fejlődni ezért a kapcsolatért, de azért én nem bíznék meg feltétlenül benne.
2020. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Ó drága, amíg nincs komoly kapcsolat, addig vadásszon.
2020. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nincs bizalommal akkor nincs kapcsolat se

Vagy szakítás v bizonytalanság

2020. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Kitől hallodtad?
2020. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az egyik legjobb barátnőmtől, ő biztosan nem akar nekem rosszat. Az ő unokatesójával járt gyakran össze (viszont köztudott hogy az a lány a város legnagyobb ribije), meg egy másik barátnőjének is folyamatosan irkált miközben a lánynak barátja van már évek óta.
2020. júl. 3. 21:55
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Az kettő, abból az egyikkel csak chatelt, ami nagyon nem szex.
2020. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha világi: nem, ha megtért: igen.
2020. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

El kell keserítselek, a nők legnagyobb tévedése mikor azt hiszik hogy majd az aktuális nőcsábász pasijuk megváltozik miattuk.


De azért van esélyed 1000 ből 1 pasi biztos képes megváltozni. Itt is olvastam már férfitől ezt. Szóval hátha épp a te párod lesz az 1 az ezerből....

2020. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez van, amikor a barátnők beledumálnak....Bizonyos dolgokat meg kell tapasztalnunk. Nem lehet mindent kivédeni. A barátnők nem lesznek mindig kéznél. Nekem is adtak már 10 éve ,,jótanácsot". Örülök, hogy nem fogadtam meg.
2020. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
A baratnodben se bizz.
2020. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!