Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mellett találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mellett találkoztam vele,ezért érzek másképp?

Figyelt kérdés

A barátom a kapcsolatunk első 1 hónapjában leígérte a csillagot is az égről,iszonyú romantikus volt velem így hát nagy reményekkel néztem a kapcsoaltunk elé. De elég hamar kiderült,hogy ő még az ex nőjére sokat gondol,bár már nem szereti,de álmodik vele,gondol rá stb...hónapokig ígérte,hogy majd szerelmes lesz belém is úgy igazán...

Én tényleg szerelmes voltam belé,felnéztem rá mint férfira,sokat bújtam hozzá,próbáltam meglepi gyakran apróságokkal stb. Részéről meg azt láttam,hogy ő nem is bújik magától hozzám soha,alig figyel rám , bár vidám mellettem és megvesz nekem ezt-azt,visz a családjához is folyamatosan. de ezt érzi az ember,hogy a másik alig közeledik hozzá,nem igazán simogat,ölel ,csókol,ilyen apróságok amiből látod,hogy szeret...


Szóval ebben a bizonytalnságban az egyik barátommal, fiúval találkoztam (semmit nem akarok tőle és ő is tudja) . Szóval elmentünk egy közös programra és nem tudom ég és föld ő és a barátom...

annyival többre értékel ő engem ,annyira kedves velem stb és ez arra ébresztett rá,hogy a barátom nem is szeret engem .

Meg se kérdezte másnap,hogy hol voltam,mit csináltam. Nem is bújt hozzám.Most is sok rossz dolog történt velem,de a barátom nincs mellettem..

elmodntam nkei,hogy mit érzek és mondta,hogy hát igen még mindig az exére gondol és hogy neki sok idő mire megszeret úgy igazán...

de én meg azt érzem,hogy nincs türelmem évekig várni,hogy majd talán úgy igazán belém szeret. azt érzem,hogy nekem nem elég ez a kis morzsányi szeretet amit hol kapok tőle hol nem...

Nem tudom mit tegyek?Azt mondja nem akar elveszíteni egyáltalán...nem tudom,hogy mit tegyek mert én meg azt érzem nem is szeret...


2020. júl. 3. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De miért most veled össze, ha majd megszeret, miért nem most szeret?


A leírásodból azt gondolom, hogy amúgy ő tényleg szeretne szeretni téged, csak ez nem megy neki. Vagy nincs túl az exén, vagy ez egy kifogás, vagy nem tudom, de ez így nem kóser. Mondanám, hogy adj időt neki, de nem megy, mert azzal, hogy összejött veled és közben folyamatosan az exére gondol, számomra egy ilyen nincs ló, jó a szamár is szaga van a dolognak.


Igazából erre nem tudok mit mondani, te vagy benne a kapcsolatban, neked kell eldönteni, hogy boldog vagy-e ebben a kapcsolatban, vagy hogy van-e reális esély rá, hogy boldog légy valaha, ezeket te érzed. Ugyanakkor viszont amíg nincs túl az exén, addig veled semmi értelme sincs.

2020. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mondta,hogy hát igen még mindig az exére gondol és hogy neki sok idő mire megszeret úgy igazán..."

Hát kapja be! Amúgy ez akkora baromság, mint ide Lacháza. Menjen csak vissza az exéhez könyörögni, vagy a sebnyalogatás és önsajnálat időszakát oldja meg egyedül, mint a többi, normális ember. Azt hiszi a hülyegyerek, hogy érzései egyedül neki vannak a világon. Te biztos jól elvagy így is, csak csücsülj csendben és várjál, elégedj meg az érdektelenséggel és a két szex közötti "amúgy nem szeretlek"-kel, mert neked az úgysem fájhat, ez semmiség, egyedül neki fájhat bármi is, például hogy elhagyta az előző nője, hüpp-hüpp. Semmi empátia, csak az önzés.


"Azt mondja nem akar elveszíteni egyáltalán..."

Hát ilyen ez. Valakit vagy szeretünk, vagy nincs jogunk hozzá, hogy magunknak akarjuk.


Szakíts vele, csak fájdalmat okozol magadnak azzal, hogy vele vagy, és az ex árnyékában kuksolva várod, hogy viszontszeressen. Ne aggódj, könnyen túl fog lépni rajta, mivel nem szeret.

2020. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettő választ!


Mármint azt mondja,hogy szeret csak nem olyan hevesen neki ahhoz több idő kell... hogy neki mindig is majd egy év kellett mire jaj nagyon szerelmes lett...mi már lassan fél éve vagyunk együtt és elég intenzíven is,szerintem ez kevés egy kapcsolathoz.

Mondtam én is neki,hogy menjne vissza akkor az exéhez erre azt mondta "nem tudok" gondolom ez azt jelenti a csaj nem fogadná vissza.

Szerintem is önző,hogy csak a saját érzelmeivel van elfoglalva.

Most eléggé a szakadék szélén állunk,kibuktam és elmondtam neki mindent,hogy mit gondolok az egészről és mióta ez tudatosult bennem azóta is kezdenek az érezlmek megváltozni vagy nm tudom,de már én sem szívesen bújok hozzá úgy érzem mindig én tettem és nem akarok ilyen férfit magmhoz aki nem akarja kölcsönösen...

2020. júl. 4. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!