Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal Sok volt a gondunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal Sok volt a gondunk. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sok volt a veszekedés, feszültség. Anyagi gondok miatt is stb. Nemtudtuk megbeszélni. 3

Hónap veszekedes utan besokaltam, hazajöttem. Most 2 hét után újra írunk. Írta nagyon szeret, hiányzok. Sokat dolgozik. Én is szeretem öt. Mondta le kéne ülnünk megbeszélni mindent. Holnap megáll. Persze nem jött ki neki munka miatt. Akkor át tettük köv. Napra. Amikor szintén nem jött.


Mára besokaltam. Írtam neki ennyit ér a szava. 1 órát nem tud keríteni. Hogy akarja így újra kezdeni. Intézze a dolgait megyek barátnökkel ki én is. Hívott aztán de nem vettem. Aztán jött egy sms hogy akkor kellemes hétvégét.


2020. júl. 3. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy kamu kérdés, te meg egy unatkozó kis 15 éves vagy!!
2020. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha olyan nagyon fontos lennél neki illetve az, hogy megbeszéljétek kettőtök ügyét, akkor bármi áron is sort kerített volna rá. Ha az a két nap nem is jött össze, de akkor hétvégén. E helyett ő szép hétvégét kívánt, magyarul akkor sem fogtok találkozni.

Én utálom az ilyet, és nem erőltetném tovább, ha ennyire akar csak, akkor inkább hagyjuk.

2020. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha 2 ember szereti egymást, a gondok megerősítik és összekovácsolják őket, és erősebekké válnak. Az nem kapcsolat, és nem társ, ami egy pitiáner pénzügyi probléma miatt cirkuszol és hazaszalad.
2020. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3+ Lásd: a zsídóktól az összes vagyonukat elvették, és csak annyiuk maradt ami rajtuk volt-később még annyi se-de szerették egymást és egyik sem futott haza, mikor nem volt lóvé.

De nem csak a zsidókat említhetném, elég ha a Magyar történelmet végig lesed, vagy akár a mostani időszakot is.

2020. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Szóval kedves kérdező: hisztériázni mindenki tud, de társnak lenni kevesen.

Minek neked kapcsolat, mikor lila gőződ nincs róla. Akkor is hazafutnál ha a társad elvesztené a munkáját és neked kéne eltartanod nőként a családot, míg nem talál állás? vagy akkor hová futkároznál? Még te hisztizel?:DD A hét vicce.

2020. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Kedves #5

A kérdező le írta, hogy a veszekedéseket több ok váltotta ki, nem csak az anyagiak.

Hogy lehetsz ilyen szinten primitív, hogy rögtön megállapítod azt, hogy s kérdező alkalmatlan egy párkapcsolatra?

Igenis vannak helyzetek, amikor az egyik fél, ilyen lépésre kényszerül, a változtatás érdekében. Én is költöztem el otthonról hasonló szituációban..

Itt mindenki egyből ítélkezik, de tényleg a válaszadók 98% - a rossz indulatú, és teljesen mindegy milyen kérdésről van szó! Miért vagytok ilyen utálatosak, de komolyan?!


Kérdésre vissza térve, ha valóban szeretné megbeszélni a dolgokat, akkor szerintem nem ok a munka.. Ha csak nem 48 órázik valahol, hogy a két napban összesen nem volt 1 órája rád! 🥺

2020. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!