Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem vele van a baj?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a feleségemmel, az elején remek volt minden. Az utóbbi években kezdtem felépíteni a vállalkozásom, szerencsére sikerrel. Igen ám, de ez miatt folyamatosan fáradt vagyok. Este 6-7re érek haza, másnap reggel 8kor már úton vagyok. Ezen okok miatt a szex lecsökkent. Heti egyre kb. A feleségem olyan, mint 5 évvel ezelőtt, mindennap kívánja, lelkes, szenvedélyes. Szeretem, kívánatos nő, de egész egyszerűen fáradt vagyok. Kedvem sincs nekiállni, inkább aludnék, illetve mire végzünk hulla leszek. Nem vele van a baj, de ő ezt nem hiszi el. Folyamatosan hisztizik, megsértődik. Tudom, hogy nagy “étvágya“ van, de ő is lehetne megértőbb. A kevés szabadidőmet inkább pihenéssel tölteném. 10-11 óra munka után nekem a szex nem kikapcsolódás inkább egy második műszak. Hogy magyarázzam el neki, hogy nem meguntam, szimplán kimerült vagyok?

2020. júl. 4. 07:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

A megmagyarázásodtól nem lesz kielégültebb és nyugodtabb.

Szervezd, csökkentsd úgy a munkád, hogy sűrűbben tudjatok együtt lenni és ne ekkora teher legyen.

2020. júl. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy, neki nagyobb az étvágya ami azt fogja jelenteni előbb utóbb "pótcselekvése" lesz. Egyébként szedd össze magad, nem tudom hány éves vagy, hogy nincs energiád szexelni, de gondolom nem 60 éves.

Vitaminhiány, rossz kaja, mozgásszegény életmód és tessék... semmi energiád. Én is 12 órázom és arra mindig jut energia.

2020. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok. Nem a szexuális életünkön akarok változtatni, hanem, hogy a feleségem megértse, hogy nem vele van a baj. Nekem nincs energiám, de egyszerűen nem érti meg.
2020. júl. 4. 08:29
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Te nem érted meg, hogy szüksége van többre.

Ne csodálkozz, ha mellék utakra téved előbb-utóbb!

Itt csak a tettek segítenek, nem a magyarázat!

2020. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Mind a kettőtöknek változtatni kellene. A feleségednek kicsit visszább kéne vennie, vagy időnként kielégíthetné saját magát, neked pedig gyakrabban kellene erőt venni magadon. Csak feküdj le, és engedd, hogy a feleséged kényeztessen és felkorbácsolja a vágyadat. Mondjuk kérd meg, hogy masszírozzon meg. Az segít kicsit ellazulni, és közben eltévedhet az ember keze ide-oda. Elhiszem, hogy stresszes vagy, de az orgazmus remek stresszoldó. Csak neki kell látni. ;)
2020. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem fogja megérteni, mert nincs mit megérteni. Ez nem megértés kérdése! Neki szüksége van rád és kész! Gyanítom, hogy őt nem különösebben érdekli a munkád és a vállalkozásod, ilyen áron biztosan nem. Amikor összeházasodtatok, nem erről volt szó. Megváltoztak a feltételek, te változtattad meg a feltételeket. A jóban-rosszban erre az esetre nem vonatkozik. És neki most rossz, miattad.

Hamarosan döntened kell a feleséged és a munkád között, de azt hiszem, hogy te már döntöttél. Ne legyen igazam...

2020. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem kell túlzásokba esni. Épitöipari cégről van szó, mivel egyelőre kis cég, én is beállok melózni a dolgozóim mellé. Fizikailag és szellemileg is teljesen kivagyok nap végére. Hétvégente amikor szabadnapos néha eljön velem, a fizikai munkában is segít (persze nem úgy, mint egy igazi munkásember) , valamint a könyvelésben. Hétköznapokon a saját munkáját csinálja. Pont ezért nem értem, hogy van kedve melóbol hazaesve rám vetni magát...
2020. júl. 4. 08:45
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, te egyszerűen nem szereted a feleségedet. Teher neked a jelenléte, és kicsit sem becsülöd meg.
2020. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Megint a munkáról beszélsz...

Van egy munkamániás kollégám. A felesége nekem panaszkodik. Még mielőtt összeházasodtak már akkor panaszkodott. Most már gyerekük is van. Nem tudom mi lesz így velük hosszú távon. A kollégám állandóan túlórázik, teljesen bele van buzulva a munkájába, pedig egy borzasztó demotiváló környezetben dolgozunk. Értem én, hogy kell a pénz, hogy a családnak "minden" meglegyen. Na de ilyen áron?

Sajnálom nagyon a csajt és kollégám is, mert hülye. Egyébként rendes emberek.

2020. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a legnagyobb jó indulattal írom, hogy neked kell úgy alakítani az életed, hogy jusson idő az igazán fontos dolgokra.

Ilyen az hogy legyen időd oda ülni a gyerek mellé és olvasni neki, tanulni, beszélgetni vele.

Ilyen az, hogy hétvégén elmenjetek közösen kirándulni és jól érezni magatok. És ilyen az is, hogy szexelj a feleségeddel.

Nem kötelességből, hanem spontán.


Ha állandóan kimerült vagy, akkor túl hajtod magad. Ez oké egy pár hónapig, de nagyon meg fogod bánni ha hosszú távon ezt fent tartod.


Azért dolgozol hogy élj és nem azért élsz hogy dolgozz. Ezt ne felejtsd el. Üdv.

2020. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!