Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeled/kezelnéd fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeled/kezelnéd fehér férfiként ha a barátnőd azt mondja hogy bejönnek neki a néger férfiak?

Figyelt kérdés

Esetleg azt hogy lefeküdne egy néger pasival.

Nem hoz zavarba? Mi erre az "egészséges" reakció?



2020. júl. 4. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Úgy mintha más férfire mondaná, hogy bejön neki. Úgy adod elő mintha arról lenne szó, hogy mittudomén szexuálisan vonzódik az elefántokhoz, és le is feküde velük.
2020. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy olyan fehér vagy mint egy vámpír és az zavarja csak.
2020. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Én is el tudnám képzelni magam fekete vagy ázsiai nővel, de ez nem azt jelenit, hogy ah meglátok egyet, akkor azonnal rávetem magam.

Az már más, ha a párodnak életcélja, hogy legalább egyszer egy feka srác maga alá gyűrje.

2020. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

SOHA, nem kéne ilyen nő!


Még ő sem, pedig az egyik legjobb nő, akit életemben láttam:

[link]

2020. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Dügörög a multikulti az ostoba fehér kapcarongyok körében? :D

Behozzák ide az AIDS-et majd meg mindenféle niggerektől származó betegséget, azt utána meg továbbadja. Menjen az ilyen afrikába, ne afrikát hozza ide, ha ő akar afrikásat játszani. Én se viszek hiánát a szomszédba, ha nekem kell hiéna.

2020. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

5.-nek.


+1

2020. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Lekenem magam Xyladecorral....
2020. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%

Instant szakítás.


Undorító a gondolat is, hogy egy fehér nő fekete férfival közösüljön. Undorító, hányingerkeltő, pfejjj... 🤮


Az ilyen aberrált nővel nem szabad járni. Ha pedig megtudnám egy nőről , hogy korábban fekete manusszal volt, még a szexuális vágyam is eltűnne az irányába.


Fehér nő, fekete férfi SOHA!🤮

Ha rajtam múlna, betiltanám az ilyet.

2020. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Annyi nő van, mint égen a csillag. Ha neki néger pasi kell, menjen, és is megyek másfelé.
2020. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Soha, de soha nem jönnék össze olyan nővel, aki volt már néger férfival, vagy akár csak megfordult a fejében valaha ilyen, mivel én fehér férfi vagyok, nem néger. Mint ahogy nem jönnék össze olyan nővel sem, aki volt nagyfarkú férfival (mivel nekem kis farkam van), sem olyan nővel, aki volt olyan férfival, akinek van haja (mivel én kopasz vagyok), sem olyan nővel, aki volt olyan férfival, akinek lapos hasa van (mivel én pocakos vagyok), sem olyan nővel, aki volt pénzes férfival (mivel én csóró vagyok). Sőt olyannal sem, aki gondolt valaha arra, hogy lefekszik olyan csávóval, akinek van haja. Kopaszként ez ugyanis elviselhetetlen lenne a számomra. Ez van. Számomra ezek a nők szennyezettek.
2022. szept. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!