Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha mindig dolgozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha mindig dolgozik a barátom és csak vasárnap töltünk el együtt minőségi időt?

Figyelt kérdés
Hétközben este együtt vagyunk , szombaton meg mindig elvállal ingyen munkákat az ismerőseinek segíteni ezt-azt , ha házat építenek és ez egész nap eltart így akkor is csak este vagyunk együtt . Vasárnap meg egész nap. Vagy ez így nem kevés? Már elegem van ebből
2020. júl. 4. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem neki is belőled.
2020. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
1-nél a pont.
2020. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Beszéltél már vele erről?
2020. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Ez kevés.

Egyesnek igaza van 🧐

2020. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
De a pénzét segítesz költeni?
2020. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Üdv az életben, azon belül is a Magyar valóságban, ennél már csak rosszabb lesz amikor hozza a gólya a gyereket/gyerekeket .
2020. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt.

Addig magyaráztam míg végül elhagyott.

Most próbáljuk rendbe tenni,de nem tudom mi lesz belőle.

2020. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!